TriboTec Polska Sp. z o. o.

ul. Grabiszyńska 281

53-234 Wrocław

tel: +48 71 7575 600

tribotec@tribotec.pl

TriboTec to uznany producent i dostawca systemów centralnego smarowania, techniki dozowania precyzyjnego oraz techniki dla pojazdów szynowych.

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wyrobów, rozsądna cena produktów, profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz fachowy montaż i serwis systemów.

Posiadamy setki zadowolonych Klientów i liczne referencje. Nasze systemy działają a przede wszystkim przynoszą wymierne korzyści w niemal każdej gałęzi przemysłu.

W zakresie centralnego smarowania TriboTec dostarcza rozwiązania do m.in. przemysłu ciężkiego, wydobywczego, hutniczego, cementowego, maszynowego, energetycznego, spożywczego i innych.

Oferujemy systemy do smarów i olejów; od jednego do nawet kilkuset punktów smarowania; zasilane ręcznie, pompami elektrycznymi lub pneumatycznymi. Różnorodność wyrobów i modułowa konstrukcja pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania niemal do każdego zapytania.

Dostarczamy i uruchamiamy systemy dozowania precyzyjnego stosowane w procesie produkcji i montażu. Możemy aplikować smary, kleje, silikony, pasy, spoiwa itp.

Jesteśmy również producentem piasecznic tramwajowych i kolejowych oraz systemów smarowania obrzeży kół dla pojazdów szynowych a także stacjonarnych smarowników szyn.

TriboTec poza sprzedażą systemów zajmuje się także doradztwem, projektowaniem, montażem i serwisem.

Tradycje TriboTecu sięgają roku 1925, kiedy to w dzisiejszej lokalizacji fabryki w Brnie (Czechy) została założona filia wiedeńskiej fabryki Louis Friedmann.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.