Bezpieczeństwo maszyn i ludzi

Conrad Electronic Sp. z o.o.

ul. Kniaźnina 12

31-637 Kraków

tel. +48 12 622 98 00

fax +48 12 622 98 10

bok@conrad.pl

Conrad jest jednym z największych dostawców produktów i usług w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparatura kontrolno-pomiarowa, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Jako profesjonalny partner biznesowy oferujemy ponad 650 000 produktów od ponad 2000 renomowanych dostawców oraz rozwiązania usprawniające procesy zakupowe takie, jak: indywidualne warunki handlowe, eProcurement, zapytania ofertowe, konto handlowe, zlecenia terminowe. Zapewniamy wsparcie projektów dzięki profesjonalnym usługom druku 3D, projektowania PCB, konfi guracji kabli oraz kalibracji urządzeń pomiarowych.

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.
ul. Uniwersytecka 18
40-007 Katowice
tel. +48 32 388 76 64
fax +48 32 601 26 24
sprzedaz.safety.pl@draeger.com
serwis.safety.pl@draeger.com

Dräger Safety Polska Sp. z o.o., fi lia lubeckiego koncernu Dräger, obecna jest na polskim rynku od 2008 roku. Nasze motto: „Technika dla Życia” oddaje całą fi lozofi ę fi rmy w stosunku do klientów – dostarczanie kompleksowych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem w różnych branżach przemysłu.

Substancje niebezpieczne to nieuniknione czynniki w wielu procesach w różnych gałęziach przemysłu. Zawsze, gdy pracownicy mogą być narażeni na działanie takich substancji, ochrona ich życia i zdrowia staje się potężnym wyzwaniem.

Poza bezpieczeństwem pracowników, bardzo ważne jest również bezpieczeństwo zakładu. Konieczne jest stosowanie niezawodnych systemów monitorowania toksycznych, palnych i wybuchowych gazów, a także opracowanie planów awaryjnych i zarządzania zdarzeniami.

Stacjonarne systemy detekcji gazu mogą włączyć alarm informujący o podwyższonym stężeniu wybuchowych czy toksycznych gazów albo niskim poziomie tlenu. Przenośne detektory gazu przydają się podczas pracy w ograniczonych przestrzeniach, a wyposażenie ochrony osobistej zapewnia bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z zanieczyszczonym płynem lub środowiskiem. Z kolei sprzęt ucieczkowy i ratunkowy chroni ludzkie życie, gdy dojdzie do awarii.

Nasi eksperci doskonale wiedzą, jak zapewnić bezpieczeństwo w tej branży, dlatego chętnie pomagają w opracowywaniu optymalnych i wydajnych rozwiązań dla poszczególnych zakładów.

Zapraszamy do kontaktu:

z przyjemnością spełnimy Państwa indywidualne wymagania w tym zakresie.

ELOKON Polska Sp. z o.o.

ul. Tytoniowa 22

04-228 Warszawa

tel. +48 22 280 95 88

logistyka@elokon.pl

ELOKON Logistics to fi rma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo operacyjne podczas pracy z wózkami widłowymi oraz systemów chroniących pracowników przebywających w strefach zagrożenia, a tym samym polepszających wydajność floty.

Do tej pory ponad 3000 klientów z 40 państw świata zaufało produktom i usługom grupy ELOKON. Nasz system detekcji zbliżeniowej ELOshield oraz system antykolizyjny ELOprotect uzyskały amerykańskie i brytyjskie nagrody odpowiednio w kategoriach „Innowacyjność” i „Bezpieczeństwo”.

Wybrane korzyści wynikające z zastosowania naszych produktów to:

  • minimalizacja ryzyka kolizji i wypadków z udziałem wózków widłowych,
  • unikanie wypadków dzięki możliwości wykrywania pieszych i przeszkód w magazynie,
  • zwiększenie funkcjonalności pracy wózków widłowych dzięki zastosowaniu systemów zarządzania flotą,
  • zwiększenie bezpieczeństwa i funkcjonalności fl oty dzięki zastosowaniu systemów automatycznej kontroli prędkości.

ELOKON Polska Sp. z o.o.

ul. Tytoniowa 22

04-228 Warszawa

tel. +48 22 812 71 38

info@elokon.pl

ELOKON Polska to jeden z wiodących dostawców rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo i sprawność funkcjonowania maszyn oraz instalacji przemysłowych.

Realizujemy prace kompleksowo – od oceny, poprzez projektowanie i wdrożenie techniczne, aż po fi nalne odbiory. Od ponad 25 lat specjaliści ELOKON projektują, programują i uruchamiają nowoczesne systemy sterowania oraz wizualizacji dla maszyn i procesów technologicznych. Zapewniamy kompletne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej (koncepcja, projektowanie, wdrożenie nowego systemu sterowania).

Oferujemy rozwiązania najwyższej jakości oraz szybką realizację projektów, zapewniając zoptymalizowane bezpieczeństwo.

Zakres usług ELOKON obejmuje:

  • audyty bezpieczeństwa, modernizacje maszyn i instalacji;
  • automatykę przemysłową;
  • projektowanie i wdrażanie systemów bezpieczeństwa;
  • specjalistyczne szkolenia.

Pilz Polska Sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 15

02-182 Warszawa

tel. +48 22 884 71 00

fax +48 22 884 71 09

info@pilz.pl

Firma Pilz oferuje usługi w zakresie dostosowania maszyn do wymagań bezpieczeństwa. Dla wszystkich typów maszyn, niezależnie od ich wieku, wykonujemy analizę ryzyk, opracowujemy koncepcję bezpieczeństwa, projekt bezpieczeństwa oraz przeprowadzamy walidację układów bezpieczeństwa. Prowadzimy także projekty związane z nadawaniem znaku CE.

Nasza oferta produktowa obejmuje przekaźniki bezpieczeństwa, kurtyny świetlne, skanery bezpieczeństwa, wyłączniki bezpieczeństwa, panele operatorskie i diagnostyczne, a także system sterowania PSS4000 pozwalający na realizację zarówno funkcji bezpieczeństwa, jak i sterowania standardowego.

Oferujemy także zestaw szkoleń produktowych oraz szkoleń związanych z bezpieczeństwem maszyn. W tym certyfi kowane szkolenie CMSE® będące rezultatem międzynarodowej współpracy między TÜV NORD i Pilz.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.