Dräger Safety Polska Sp. z o.o.
ul. Uniwersytecka 18
40-007 Katowice
tel. +48 32 388 76 64
fax +48 32 601 26 24
sprzedaz.safety.pl@draeger.com
serwis.safety.pl@draeger.com

Dräger Safety Polska Sp. z o.o., fi lia lubeckiego koncernu Dräger, obecna jest na polskim rynku od 2008 roku. Nasze motto: „Technika dla Życia” oddaje całą fi lozofi ę fi rmy w stosunku do klientów – dostarczanie kompleksowych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem w różnych branżach przemysłu.

Substancje niebezpieczne to nieuniknione czynniki w wielu procesach w różnych gałęziach przemysłu. Zawsze, gdy pracownicy mogą być narażeni na działanie takich substancji, ochrona ich życia i zdrowia staje się potężnym wyzwaniem.

Poza bezpieczeństwem pracowników, bardzo ważne jest również bezpieczeństwo zakładu. Konieczne jest stosowanie niezawodnych systemów monitorowania toksycznych, palnych i wybuchowych gazów, a także opracowanie planów awaryjnych i zarządzania zdarzeniami.

Stacjonarne systemy detekcji gazu mogą włączyć alarm informujący o podwyższonym stężeniu wybuchowych czy toksycznych gazów albo niskim poziomie tlenu. Przenośne detektory gazu przydają się podczas pracy w ograniczonych przestrzeniach, a wyposażenie ochrony osobistej zapewnia bezpieczeństwo w przypadku kontaktu z zanieczyszczonym płynem lub środowiskiem. Z kolei sprzęt ucieczkowy i ratunkowy chroni ludzkie życie, gdy dojdzie do awarii.

Nasi eksperci doskonale wiedzą, jak zapewnić bezpieczeństwo w tej branży, dlatego chętnie pomagają w opracowywaniu optymalnych i wydajnych rozwiązań dla poszczególnych zakładów.

Zapraszamy do kontaktu:

z przyjemnością spełnimy Państwa indywidualne wymagania w tym zakresie.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.