Diagnostyka i aparatura kontrolno-pomiarowa

Conrad Electronic Sp. z o.o.
ul. Kniaźnina 12
31-637 Kraków
tel. +48 12 622 98 00
fax. +48 12 622 98 10
bok@conrad.pl

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie automatyki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparaturę konkrolno-pomiarową, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Nasz asortyment stanowi ponad 500 tys. produktów (oraz 300 tys. na zamówienie) od ponad 2000 renomowanych dostawców.

Fluke B.V.
Science Park Eindhoven 5110
5692 EC SON, HOLANDIA
tel. 00 800 121 51 36
cee.cs@fluke.com

Fluke Corporation jest światowym liderem w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu elektronicznych przyrządów diagnostycznych i oprogramowania. Od momentu powstania w 1948 roku, firma Fluke uczestniczyła w rozwoju nowych technologii, oferując klientom narzędzia badawcze i diagnostyczne, które z czasem zaczęły pełnić kluczową rolę w działalności produkcyjnej i usługowej. Każdy budowany dziś zakład produkcyjny, biurowiec, szpital lub inny obiekt użyteczności publicznej jest kolejnym potencjalnym użytkownikiem przyrządów firmy Fluke.

Począwszy od instalacji, konserwacji i serwisowania przemysłowych układów elektronicznych, aż po precyzyjne pomiary i kontrolę jakości, na całym świecie przyrządy Fluke stanowią nieocenioną pomoc dla każdego, kto chce, aby wszystko działało bez zarzutu. Najczęstszymi klientami i użytkownikami są pracownicy techniczni, inżynierowie, metrolodzy, producenci urządzeń medycznych i specjaliści obsługujący sieci komputerowe, a więc wszyscy ci, których reputacja zawodowa zależy od używanych przyrządów. Potrzebują najlepszego wyposażenia, które pozwoli im wykazać się pełnią umiejętności i wiedzy.

Partner Serwis Sp. z o.o.

82 - 300 ELBLĄG, ul. Stoczniowa 2

NIP: 578-25-71-942

KRS: 0000042656

www.grupapartner.pl

 

Kontakt:

Michał Grabowski

Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju UR

+48 785 882 099

michal.grabowski@grupapartner.pl

Firma Partner Serwis jest ogólnopolską wielowarsztatową firmą świadczącą bardzo szeroki zakres usług serwisowych dla większości branż przemysłu w Polsce oraz usługi outsourcingu utrzymania ruchu.

Masz problem z powtarzającymi się awariami i nieplanowanymi przerwami w produkcji, nie możesz zidentyfikować rzeczywistych przyczyn awarii maszyn elektrycznych w Twoim zakładzie? Sprawdź co oferujemy w ramach diagnostyki?

Oferujemy diagnostykę prewencyjną w celu zapobiegania wszelkich awarii jako regularne przeglądy okresowe na podstawie harmonogramów lub stałą współpracę na podstawie umowy. Realizujemy pakiet diagnostyczny przed realizacją każdego zlecenia remontu by określić stan początkowy maszyny, a na każdym etapie realizacji wykonujemy analizę RCA pozwalającą określić rzeczywiste przyczyny awarii. Analiza diagnostyczna w czasie pracy maszyny pozwala nam przedstawić Klientowi możliwości modernizacji lub wymiany, jeśli jest to wymagane. Pakiet diagnostyczny po zrealizowaniu zlecenia określa stan wyjściowy, a wszelkie dane przekazywane są Klientom w stosownych protokołach i analizach.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 35/37, Bud. E
02-285 Warszawa
POLSKA
tel. +48 22 245 85 00
fax +48 22 878 31 64

Grupa Schaeffler jest globalnym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Najwyższa jakość, najnowsza technologia i wyjątkowo innowacyjny duch stanowią podstawę dalszego sukcesu firmy. Dostarczając precyzyjne komponenty i systemy w silnikach, przekładniach i podwoziach, jak również łożyska toczne i ślizgowe dla wielu zastosowań przemysłowych, grupa Schaeffler już teraz w znacznym stopniu kształtuje „Mobilność dla jutra”, koncentrując się na czterech obszarach: napędy eco-friendly, mobilność miejska, mobilność międzymiastowa oraz szeroko pojęta sieć energetyczna.

W roku 2017 roku przedsiębiorstwo technologiczne osiągnęło obrót w wysokości 14,0 miliardów euro. Zatrudniając ok. 90 000 osób na całym świecie, Grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych. Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach na całym świecie, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badawczo-rozwojowych oraz firm handlowych.

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
tel. +48 54 230 11 00
fax +48 54 230 11 01
info@wikapolska.pl

WIKA Polska  to część światowego koncernu WIKA będącego liderem w dziedzinie pomiarów: ciśnienia, temperatury, poziomu, przepływu, SF6, siły, technologii kalibracji

WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw w międzynarodowej grupie WIKA oraz wiodącym dostawcą wśród producentów aparatury kontrolno-pomiarowej.

Jako silna grupa, za sprawą sieci oddziałów i przedstawicielstw, jesteśmy aktywni w ponad 75 krajach. Zatrudniamy 9300 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ponad 50 mln wysokiej jakości produktów trafia każdego roku do naszych klientów w ponad 100 krajach. Obecnie na całym świecie w użyciu jest około 600 milionów przyrządów pomiarowych marki WIKA.

Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami, opracowujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najwyższej jakości technologiach pomiaru firmy WIKA.

Największa różnorodność produktów do każdej aplikacji, wieloletnie doświadczenie, bogate know-how, szeroka globalna sieć dystrybucji oraz koncentracja na potrzebach klienta – czynniki te wyróżniają nas na rynku i czynią wiarygodnym partnerem biznesowym.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.