Diagnostyka i aparatura kontrolno-pomiarowa

AS Instrument Polska
Andrzej Skrzypkowski
ul. Dzielna 21
05-075 Warszawa [ Wesoła ]
tel. +48 22 773 4662
tel. +48 605 206 456
fax +48 22 773 4668
askrz@asinstrument.com.pl

Firma AS Instrument Polska to wyłączny przedstawiciel na rynku polskim szwedzkiej firmy SPM Instrument AB i upoważniony przedstawiciel Easy-Laser AB. AS Instrument specjalizuje się w zastosowaniu pomiarów w urządzeniach wirujących (silniki elektryczne, pompy, wentylatory, przekładnie zębate, sprężarki, generatory i inne).

Klientami firmy są producenci maszyn wirujących, firmy remontowe i zajmujące się utrzymaniem ruchu, producenci części zamiennych do różnych maszyn oraz użytkownicy maszyn wirujących.

Działalność AS Instrument dotyczy najczęściej takich branż jak: Produkcja energii i ciepła, przemysł Chemiczny i Petrochemiczny, Drzewny i Papierniczy, Spożywczy, Stalowniczy, Przetwórstwo metali, Wodnokanalizacyjny.

W naszej ofercie odnajdą Państwo:

 • Przyrządy przenośne do monitorowania stanu maszyn
  Wielofunkcyjne analizatory LEONOVA DIAMOND (3-kanały drgań) i EMERALD (1-kanał).
 • Instalowane na stałe systemy monitorowania stanu maszyn
  CMM (Condition Monitoring Modules); MG4 (Machine Guard); CMS (Continuous Monitoring System); Intellinova (Jednostki Logiczne z bezprzewodową transmisją danych).
 • Współpracujące z przyrządami przenośnymi i systemami kontroli ciągłej oprogramowanie komputerowe CONDMASTER-RUBY®.
 • Przyrządy pomocnicze do monitorowania i konserwacji maszyn (m.in. tester drgań VC200/250, Tester Łożysk BC200/250, elektroniczny stetoskop ELS14).
 • Systemy Easy-Laser do osiowania wałów
  Systemy E420 do osiowania wałów poziomych.
  Systemy E540, E710, E720 (wersje z komunikacją bezprzewodową w technologii Bluetooth) do osiowania maszyn wirujących.
 • Systemy specjalizowane: E930 – Extruder, E910/E915 Flange - do wież wiatrowych, E950 - Linebore, E960 – Turbine, E970/E975 - Parallelism, E920 – Geometrical, E940 MACHINE TOOL do pomiaru geometrii gniazd łożyskowych i maszyn produkcyjnych, E980 SAWMILL do pomiaru maszyn tartacznych.
 • Systemy BTA i BTA Digital do osiowania przekładni pasowych.
 • Systemy do osiowania maszyn oparte na najnowszej platformie XT: XT440 SHAFT i XT660, XT770 oraz XT550 (do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem EX-PROOF).
 • Precyzyjne podkładki ustawcze RAYSHIM UK ze stali nierdzewnej do osiowania.
 • Detektory ultradźwiękowe do wykrywania nieszczelności i Mierniki Naciągu pasa Hilger u.Kern Niemcy.
 • Przyrządy i systemy do pomiaru wilgotności papieru, kartonu i różnych materiałów sypkich (ziarna, granulaty, proszki) Humimeter Austria.

Conrad Electronic Sp. z o.o.

ul. Kniaźnina 12

31-637 Kraków

tel. +48 12 622 98 00

fax +48 12 622 98 10

bok@conrad.pl

Conrad jest jednym z największych dostawców produktów i usług w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparatura kontrolno-pomiarowa, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Jako profesjonalny partner biznesowy oferujemy ponad 650 000 produktów od ponad 2000 renomowanych dostawców oraz rozwiązania usprawniające procesy zakupowe takie, jak: indywidualne warunki handlowe, eProcurement, zapytania ofertowe, konto handlowe, zlecenia terminowe. Zapewniamy wsparcie projektów dzięki profesjonalnym usługom druku 3D, projektowania PCB, konfi guracji kabli oraz kalibracji urządzeń pomiarowych.

Fluke B.V.
Science Park Eindhoven 5110
5692 EC SON, HOLANDIA
tel. +31 4 0267 5406
cee.cs@fluke.com

Fluke Corporation, firma założona w 1948 roku, jest światowym liderem w produkcji przenośnych przyrządów pomiarowych do profesjonalnych zastosowań. Przyrządy Fluke służą do diagnostyki i rozwiązywania problemów o zasadniczym znaczeniu dla płynnego funkcjonowania w branży. Klientami Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy, metrolodzy i specjaliści zajmujący się: diagnostyką budowlaną, instalatorstwem, usuwaniem awarii i zarządzaniem przemysłowymi urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji, związanymi z kontrolą jakości, a także rekonstrukcją i renowacją. Marka Fluke oznacza dla klientów: mobilność, wytrzymałość, bezpieczeństwo, prostotę obsługi i niezmienne standardy jakości. Fluke Corporation współpracuje z siecią autoryzowanych dystrybutorów oraz przedstawicieli na terenie ponad 100 krajów. Lista dystrybutorów dostępna tutaj: https://www.fl uke.com/pl-pl/gdzie-kupic

Przyrządy pomiarowe fi rmy Fluke to grupa aparatury pomiarowej wysokiej klasy o dużej uniwersalności zastosowań, łącząca znakomite parametry z korzystną ceną i bogatą ofertą akcesoriów. Oferta obejmuje multimetry cyfrowe, mierniki cęgowe, testery elektryczne, testery akumulatorów, testery izolacji, testery uziemienia, testery instalacji, pirometry, dalmierze, poziomice laserowe (pod marką PLS), oscyloskopy, wibrometry, kamery termowizyjne, analizatory jakości energii, produkty iskrobezpieczne i przyrządy do pomiaru jakości powietrza w pomieszczeniach.

Partner Serwis Sp. z o.o.

82 - 300 ELBLĄG, ul. Stoczniowa 2

NIP: 578-25-71-942

KRS: 0000042656

www.grupapartner.pl

 

Kontakt:

Michał Grabowski

Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju UR

+48 785 882 099

michal.grabowski@grupapartner.pl

Firma Partner Serwis jest ogólnopolską wielowarsztatową firmą świadczącą bardzo szeroki zakres usług serwisowych dla większości branż przemysłu w Polsce oraz usługi outsourcingu utrzymania ruchu.

Masz problem z powtarzającymi się awariami i nieplanowanymi przerwami w produkcji, nie możesz zidentyfikować rzeczywistych przyczyn awarii maszyn elektrycznych w Twoim zakładzie? Sprawdź co oferujemy w ramach diagnostyki?

Oferujemy diagnostykę prewencyjną w celu zapobiegania wszelkich awarii jako regularne przeglądy okresowe na podstawie harmonogramów lub stałą współpracę na podstawie umowy. Realizujemy pakiet diagnostyczny przed realizacją każdego zlecenia remontu by określić stan początkowy maszyny, a na każdym etapie realizacji wykonujemy analizę RCA pozwalającą określić rzeczywiste przyczyny awarii. Analiza diagnostyczna w czasie pracy maszyny pozwala nam przedstawić Klientowi możliwości modernizacji lub wymiany, jeśli jest to wymagane. Pakiet diagnostyczny po zrealizowaniu zlecenia określa stan wyjściowy, a wszelkie dane przekazywane są Klientom w stosownych protokołach i analizach.

SABUR Sp. z o.o.

ul. Puławska 303

02-785 Warszawa

tel. +48 22 549 43 53

fax +48 22 549 43 50

sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce dla infrastruktury. Firma dostarcza elastyczne rozwiązania systemów sterowania o otwartej architekturze (M-Bus, Modbus, Profibus, CAN, BACnet, LON, KNX i inne) do zarządzania instalacjami technicznymi obiektów infrastrukturalnych oraz integruje te instalacje z systemami FM, ERP, BI. Oferuje także oprogramowanie przemysłowe do raportowania oraz wizualizacyjne do monitorowania, sterowania i diagnostyki urządzeń, procesów i systemów. W ofercie znajdują się także systemy zdalnego dostępu serwisowego do instalacji oraz rozwiązania do optymalizacji zużycia mediów.

Platforma HMI/SCADA Control Maestro zapewnia pełną kontrolę procesów technologicznych, zbierając i udostępniając użytkownikom dane z procesów sterowania i produkcji. Control Maestro współpracuje z urządzeniami i systemami wielu producentów, zapewniając komunikację z platformami nadrzędnymi oraz większością urządzeń automatyki przemysłowej dostępnych na rynku.

Platforma do raportowania PLUTO Life Report zapewnia pełną funkcjonalność raportowania z systemów automatyki różnych producentów.

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
tel. +48 54 230 11 00
fax +48 54 230 11 01
info@wikapolska.pl

WIKA Polska  to część światowego koncernu WIKA będącego liderem w dziedzinie pomiarów: ciśnienia, temperatury, poziomu, przepływu, SF6, siły, technologii kalibracji

WIKA Polska jest jednym z największych przedsiębiorstw w międzynarodowej grupie WIKA oraz wiodącym dostawcą wśród producentów aparatury kontrolno-pomiarowej.

Jako silna grupa, za sprawą sieci oddziałów i przedstawicielstw, jesteśmy aktywni w ponad 75 krajach. Zatrudniamy 9300 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ponad 50 mln wysokiej jakości produktów trafia każdego roku do naszych klientów w ponad 100 krajach. Obecnie na całym świecie w użyciu jest około 600 milionów przyrządów pomiarowych marki WIKA.

Dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami, opracowujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najwyższej jakości technologiach pomiaru firmy WIKA.

Największa różnorodność produktów do każdej aplikacji, wieloletnie doświadczenie, bogate know-how, szeroka globalna sieć dystrybucji oraz koncentracja na potrzebach klienta – czynniki te wyróżniają nas na rynku i czynią wiarygodnym partnerem biznesowym.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.