Hydraulika i pneumatyka

Conrad Electronic Sp. z o.o.

ul. Kniaźnina 12

31-637 Kraków

tel. +48 12 622 98 00

fax +48 12 622 98 10

bok@conrad.pl

Conrad jest jednym z największych dostawców produktów i usług w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparatura kontrolno-pomiarowa, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Jako profesjonalny partner biznesowy oferujemy ponad 650 000 produktów od ponad 2000 renomowanych dostawców oraz rozwiązania usprawniające procesy zakupowe takie, jak: indywidualne warunki handlowe, eProcurement, zapytania ofertowe, konto handlowe, zlecenia terminowe. Zapewniamy wsparcie projektów dzięki profesjonalnym usługom druku 3D, projektowania PCB, konfi guracji kabli oraz kalibracji urządzeń pomiarowych.

Hydac Sp. z o.o.
ul. Reymonta 17
43-190 Mikołów
tel. +48 32 326 29 00
fax +48 32 326 29 01
info@hydac.com.pl

HYDAC lider hydrauliki siłowej na świecie. W Polsce Hydac Sp. z o.o. to fi rma produkcyjna specjalizująca się w systemach hydraulicznych i smarnych.

Oferujemy:

 • filtry sieciowe i samoczyszczące dla techniki procesowej z elementami fi ltracyjnymi,
 • innowacyjne wkłady fi ltracyjne Optimicron®,
 • agregaty fi ltracyjne przeznaczone do obsługi serwisowej i zabudowy w systemach, doposażone o czujniki klasy czystości oleju oraz zawartości wody rozpuszczonej w oleju,
 • hydroakumulatory i stacje akumulatorowe na różne media z odbiorami prawie wszystkich towarzystw kwalifi kacyjnych i zgodnych z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową 2014/68/UW,
 • zawory sterujące, z dopuszczeniem zgodnym z dyrektywą ATEX umożliwiającą zastosowanie w strefach zagrożonych wybuchem,
 • armaturę hydrauliczną,
 • urządzenia kontrolno-pomiarowe,
 • układy chłodzące,
 • pompy i konsole do pomp.

HYDAC to kompetencja, innowacyjność, wysoka jakość, orientacja na potrzeby klienta oraz wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 102/104

02-230 Warszawa

tel. +48 22 738 18 00

fax +48 22 758 87 35

info@boschrexroth.pl

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań hydraulicznych, oferującego oprócz standardowych rozwiązań, najnowsze rozwiązania Connected Hydraulics, umożliwiające wykorzystanie ogromnego potencjału środowisk Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy (IoT).

Oferta produktowa Bosch Rexroth obejmuje:

 • pompy i silniki tłoczkowe, pompy łopatkowe, pompy i silniki zębate, silniki promieniowe (w tym silniki marki Hägglunds), przekładnie planetarne, zawory, rozdzielacze on/off, zawory i rozdzielacze techniki proporcjonalnej i serwo, zawory i rozdzielacze mobilne, elektronikę sterującą, przekładnie planetarne, czujniki, fi ltry, akumulatory, złączki, agregaty, cylindry hydrauliczne (w tym serwocylindry do turbin);
 • projekty i realizacje układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu, zarówno dla nowych maszyn i urządzeń, jak i modernizowanych;
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym: naprawy i remonty, dostawy części zamiennych, przeglądy, diagnostykę elementów oraz maszyn i urządzeń, stałą obsługę serwisową u klienta, szkolenia.

Adresy biur regionalnych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.pl/kontakt.

Staubli Łódź Sp. z o.o.
Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 80/82
95-002 Smardzew
tel. +48 42 636 85 04
staubli.pl@staubli.com

Jako jeden z wiodących producentów szybkozłączy, grupa Stäubli zaspokaja potrzeby w zakresie połączeń w przypadku wszystkich typów cieczy, gazów, zasilania elektrycznego i danych. Pomagamy klientom z całego świata zwiększyć wydajność prowadzonej przez nich działalności bez szkody dla jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Jesteśmy dostawcą rozwiązań standardowych, jak i specjalnie opracowanych na potrzeby danej aplikacji. Długoletnia i ścisła współpraca z klientami z różnych sektorów przemysłu zaowocowała bogatym doświadczeniem w dziedzinie łączenia różnego rodzaju mediów. W ofercie posiadamy m.in.:

 • systemy bezpiecznych, bezodrzutowych szybkozłączy pneumatycznych,
 • pistolety odmuchowe,
 • przewody do instalacji sprężonego powietrza,
 • elementy linii sprężonego powietrza,
 • multizłącza modułowe CombiTac,
 • szybkozłącza hydrauliczne z płaskimi powierzchniami zaworów,
 • szybkozłącza z opcją obniżania ciśnienia w układzie podczas podłączania,
 • multizłącza hydrauliczne (jednoczesne podłączenie kilku obiegów).

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.