Bosch Rexroth Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 102/104

02-230 Warszawa

tel. +48 22 738 18 00

fax +48 22 758 87 35

info@boschrexroth.pl

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań hydraulicznych, oferującego oprócz standardowych rozwiązań, najnowsze rozwiązania Connected Hydraulics, umożliwiające wykorzystanie ogromnego potencjału środowisk Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy (IoT).

Oferta produktowa Bosch Rexroth obejmuje:

  • pompy i silniki tłoczkowe, pompy łopatkowe, pompy i silniki zębate, silniki promieniowe (w tym silniki marki Hägglunds), przekładnie planetarne, zawory, rozdzielacze on/off, zawory i rozdzielacze techniki proporcjonalnej i serwo, zawory i rozdzielacze mobilne, elektronikę sterującą, przekładnie planetarne, czujniki, fi ltry, akumulatory, złączki, agregaty, cylindry hydrauliczne (w tym serwocylindry do turbin);
  • projekty i realizacje układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu, zarówno dla nowych maszyn i urządzeń, jak i modernizowanych;
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym: naprawy i remonty, dostawy części zamiennych, przeglądy, diagnostykę elementów oraz maszyn i urządzeń, stałą obsługę serwisową u klienta, szkolenia.

Adresy biur regionalnych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.pl/kontakt .

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.