Napędy i sterowanie

ASTOR Sp. z o.o.
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków
tel. +48 12 428 63 00
fax +48 12 428 63 09
sprzedaz@astor.com.pl

Firma ASTOR wspiera Klientów w podnoszeniu efektywności procesów, dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną w formie szkoleń i konsultacji.

Nasza rozbudowana oferta produktowa, w skład której wchodzą światowej klasy rozwiązania GE Automation & Controls, Wonderware, Horner APG, Astraada oraz Satel, pozwalają na kompleksowy dobór rozwiązania w celu automatyzacji pojedynczych maszyn, linii produkcyjnych oraz całych obiektów technologicznych. Dostępne w ramach oferty niezawodne i sprawdzone rozwiązania wykorzystywane są we wszystkich branżach i segmentach rynku.

Lokalny magazyn pozwala nam dostarczać do Państwa produkty nawet w 24 godziny.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. + 48 22 750 47 00
fax + 48 22 757 24 27
info@beckhoff.pl

Firma Beckhoff Automationdostarcza rozwiązania automatyki stosowane w szerokim zakresie aplikacji: od pojedynczych maszyn, przez wieloosiowe centra obróbcze po systemy automatyki budynkowej. Rozwiązania charakteryzują się dużą innowacyjnością, co sprawia, że jest ona jednym z wiodących producentów automatyki. Urządzenia firmy Beckhoff mogą również współpracować z sieciami opartymi o inne standardy komunikacyjne m.in. EtherCAT, Profibus DP/FMS, Interbus, CANopen, DeviceNet, Sercos, Modbus TCP, Ethernet TCP/IP.

Oferta obejmuje m.in.

 • sterowniki PLC oparte o wejścia/wyjścia stosowane w systemach rozproszonych
 • sterowniki embedded serii CX – wydajne, miniaturowe komputery przemysłowe z wbudowanym systemem operacyjnym czasu
 • moduły rozproszonych wejść/wyjść oraz moduły dla różnych standardów komunikacyjnych m.in. BACNet, EnOcean, LON, DALI, EIB, M-Bus
 • komputery przemysłowe IPC
 • monitory w wykonaniu przemysłowym i panele operatorskie
 • serwonapędy obrotowe (synchroniczne, krokowe) i liniowe oraz serwowzmacniacze
 • TwinCAT – oprogramowanie sterujące i wizualizacyjne typu Soft PLC oraz narzędzie programowe zgodne z IEC 61131-3 (języki IL, FBD, LD, SFC, ST, CFC). TwinCAT to także oprogramowanie pozycjonujące od PTP po wieloosiowe układy napędowe CNC
 • TwinSAFE – jednolity, otwarty standard oprogramowania i sprzętu do realizacji systemów bezpieczeństwa

Cantoni Motor S.A.
ul. 3 Maja 28
43-400 Cieszyn
tel. +48 33 813 87 00
fax +48 33 813 87 01
motor@cantonigroup.com

GRUPA CANTONI jest wiodącym w kraju i na świecie producentem silników elektrycznych, hamulców do silników oraz narzędzi (w tym skrawających).

Produkcja silników jest realizowana w zakładach Besel, Celma Indukta i Emit, natomiast hamulce produkowane są w firmie Ema-Elfa.

Produkujemy silniki od 0,04 kW do 6000 kW, dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. górnictwa, energetyki, przemysłu morskiego, chemicznego, maszynowego, itd. w wykonaniach standardowych i specjalnych.

Spełniamy wymagania techniczne stawiane przez normy obowiązujące na całym świecie.

Conrad Electronic Sp. z o.o.
ul. Kniaźnina 12
31-637 Kraków
tel. +48 12 622 98 00
fax. +48 12 622 98 10
bok@conrad.pl

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie automatyki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparaturę konkrolno-pomiarową, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Nasz asortyment stanowi ponad 500 tys. produktów (oraz 300 tys. na zamówienie) od ponad 2000 renomowanych dostawców.

Danfoss Poland Sp. z o. o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel: +48 22 755 0 668
fax: +48 22 755 07 01
info@danfoss.pl

Danfoss jako pierwszy producent na świecie uruchomił w roku 1968 seryjną produkcję przetwornic częstotliwości. Są one obecnie najbardziej efektywnym rozwiązaniem pozwalającym szybko i w istotny sposób zredukować zużycie energii. Powszechność stosowania przetwornic częstotliwości sprawia, że rozwiązania te trafiają do obszarów takich, jak: przemysł spożywczy, chemiczny, okrętowy, gospodarka wodno-ściekowa, chłodnictwo czy automatyka budynkowa. Danfoss Drives w Polsce to zespół cenionych specjalistów w technice napędowej odpowiedzialnych za dobór, uruchomienie i serwis, którzy wraz z grupą 20 Autoryzowanych Partnerów zapewniają dobre pokrycie obszaru całego kraju pod względem wsparcia technicznego dla swoich klientów.

Nasze marki VLT® i VACON® to jeden cel i jedna pasja. To szeroka i najbardziej innowacyjna oferta produktowa, a także usługi serwisowe o najwyższej jakości. Oferujemy wolność wyboru dowolnej technologii silnikowej, a nasza oferta obejmuje zakres mocy od 0,18 kW do 6 MW.

Produkty obu marek znakomicie się uzupełniają, tworząc unikalną na rynku ofertę.
Danfoss Drives to:

 • adaptowalne, konfigurowalne, elastyczne oraz współpracujące w każdej aplikacji, dzięki zaaawansowanym funkcjom i algorytom sterowania przetwornice częstotliwości
 • przetwornice częstotliwości szafowe/systemowe,
 • napędy z aktywnym zwrotem energii,
 • kompaktowe przetwornice chłodzone powietrzem oraz w układach z chłodzeniem cieczą,
 • aktywna filtracja harmonicznych i poprawa jakości sieci,
 • układy napędowe do instalacji rozproszonych,
 • napędy dedykowane do zastosowań w układach wentylacyjnych, chłodniczych i pompowych
 • Oferta DrivePro® - szeroka oferta serwisowa, obejmująca różnież poprawę produktywności, wydajności, niezawodności i czasu pracy.

Nord Napędy Sp. z o.o.
ul. Krakowska 58
32-020 Wieliczka
biuro@nord.com
tel. +48 12 288 99 00

Zatrudniając ponad 3600 pracowników, NORD DRIVESYSTEMS rozwija, produkuje i sprzedaje technologię napędową od ponad 50 lat i jest jednym ze światowych liderów w branży. Oprócz standardowych napędów, NORD dostarcza koncepcje i rozwiązania specyficzne dla konkretnych wymagań, takich jak energooszczędne napędy lub systemy chronione przed eksplozją. W roku obrotowym 2017 roczna sprzedaż wyniosła 630 milionów euro. Obecnie NORD posiada oddziały i partnerów handlowych w 89 krajach na całym świecie. Gęsta sieć sprzedaży i serwisu gwarantuje optymalną dostępność, umożliwiając krótkie terminy dostaw i zorientowaną na klienta usługę. NORD produkuje bardzo szeroką gamę napędów o momentach obrotowych od 10 Nm do ponad 250 kNm, dostarcza silniki elektryczne w zakresie mocy od 0,12 kW do 1000 kW i produkuje przetwornice częstotliwości do 160 kW. Polski oddział – firma NORD Napędy od 20 lat zapewnia kompleksową obsługę klientów. W Polsce zlokalizowane są też Zakłady Produkcyjne, dostarczające komponenty do produkcji napędów oraz powstaje fabryka, w której produkowane będą silniki NORD.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa
tel. +48 22 516 20 60
biuro.warszawa@ntn-snr.fr

NTN-SNR Polska to oddział NTN-SNR Roulements – europejskiej gałęzi NTN Corporation, trzeciego wśród największych światowych producentów łożysk. NTN-SNR oferuje rozwiązania najwyższej jakości do aplikacji standardowych i precyzyjnych. Dzięki jednej z najszerszych gam produktów na rynku, może sprostać wszelkim wymaganiom. Przykładamy wielką wagę do tworzenia nowych, innowacyjnychrozwiązań, poszerzających funkcje łożysk. NTN-SNR to partner przyszłości gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom technologicznym. Działamy na rynku motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.

INDUSTRY – Rynek przemysłowy

NTN-SNR współpracuje z liderami z branży przemysłowej. Jesteśmy współudziałowcami rekordu prędkości najszybszego pociągu świata na kołach (574,8 km/h), bierzemy aktywny udział w rozwoju rynków energii słonecznej i wiatrowej. Rolnictwo, przekładnie, maszyny i narzędzia, przemysł wydobywczy, tekstylny czy hutnictwo – nasze produkty są wszędzie.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi dystrybutorami.

Optibelt Polska Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 261 91 68
fax +48 32 260 42 08
biuro@optibelt.pl

Grupa Arntz OPTIBELT jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości pasów napędowych.

Produkty OPTIBELT są stosowane we wszystkich aplikacjach, w których wymagana jest trwałość i bezkompromisowa jakość:

 • w maszynach przemysłowych,
 • w motoryzacji,
 • w branży rolniczej,
 • w branży AGD.

Firma OPTIBELT jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 1500 pracowników. Grupa Arntz OPTIBELT posiada siedem zakładów produkcyjnych w pięciu krajach. Siedziba mieści się w Höxter (Nordrhein-Westfalen). Wszystkie zakłady produkcyjne działają według tego samego kodeksu: siedem zakładów, pięć państw – jedna jakość!

Partner Serwis Sp. z o.o.
82-300 ELBLĄG, ul. Stoczniowa 2
NIP: 578-25-71-942
KRS: 0000042656

Firma Partner Serwis jest ogólnopolską wielowarsztatową firmą świadczącą bardzo szeroki zakres usług serwisowych dla większości branż przemysłu w Polsce oraz usługi outsourcingu utrzymywania ruchu.

Co oferujemy w ramach outsourcingu UR?

 • stałą partnerską i efektywną współpracę z klientem w celu uzyskania szeroko pojętego obustronnego sukcesu,
 • przekształcenie działu utrzymania ruchu klienta w jednostkę zarządzającą majątkiem produkcyjnym klienta z ramienia Partner Serwis,
 • zarządzanie zasobami, procesami i wyposażeniem w celu zwiększania wydajności i dostępności - maszyn oraz optymalizacji kosztów,
 • wdrożenie i wykorzystywanie wysokich standardów utrzymania ruchu, strategii zarządzania oraz nowoczesnych narzędzi i metodologii, takich jak: PM, TPM, CBM, RCA, 5S, KAIZEN, CMMS itd.,
 • pomiar, analizę oraz raportowanie KPI określających naszą skuteczność,
 • dążenie do osiągnięcia "złotego środka" pomiędzy kosztami a dostępnością i stanem technicznym urządzeń,
 • dostarczanie specyficznej dla gałęzi przemysłu wiedzy.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 35/37, Bud. E
02-285 Warszawa
POLSKA
tel. +48 22 245 85 00
fax +48 22 878 31 64

Grupa Schaeffler jest globalnym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Najwyższa jakość, najnowsza technologia i wyjątkowo innowacyjny duch stanowią podstawę dalszego sukcesu firmy. Dostarczając precyzyjne komponenty i systemy w silnikach, przekładniach i podwoziach, jak również łożyska toczne i ślizgowe dla wielu zastosowań przemysłowych, grupa Schaeffler już teraz w znacznym stopniu kształtuje „Mobilność dla jutra”, koncentrując się na czterech obszarach: napędy eco-friendly, mobilność miejska, mobilność międzymiastowa oraz szeroko pojęta sieć energetyczna.

W roku 2017 roku przedsiębiorstwo technologiczne osiągnęło obrót w wysokości 14,0 miliardów euro. Zatrudniając ok. 90 000 osób na całym świecie, Grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych. Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach na całym świecie, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badawczo-rozwojowych oraz firm handlowych.

SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.
ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. +48 42 293 00 00
fax +48 42 293 00 49
sew@sew-eurodrive.pl

SEW-EURODRIVE Polska

jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji.

Dla każdej aplikacji komponujemy indywidualne rozwiązania oparte na motoreduktorach, przekład- niach, silnikach, falownikach, komponentach techniki decentralnej oraz techniki serwo firmy SEW-EURODRIVE.

Rozwijamy się – wdrażamy nowoczesne rozwiązania logistyczne, jak samojezdne wózki transportowe AGV. Stworzyliśmy nową jakość automatyzacji: modułowy system automatyki MOVI-C®.

Dysponujemy specjalistyczną obsługą serwisową 24h/7 oraz szeroką ofertą szkoleniową w zakresie produktów, rozwiązań napędowych, jak również w zakresie rozwoju kadry inżynierskiej.

Systemy napędowe SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie w wielu branżach: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.

Międzynarodowy charakter firmy zapewnia wysokie standardy jakości. Potwierdza to wdrożony w SEW-EURODRIVE Polska system zarządzania jakością ISO 9001-2015 oraz higieną pracy OHSAS 18001.

Wybór techniki napędowej „made by SEW” jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.