Napędy i sterowanie

ASTOR Sp. z o.o.
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków
tel. +48 12 428 63 00
fax +48 12 428 63 09
sprzedaz@astor.com.pl

Firma ASTOR wspiera Klientów w podnoszeniu efektywności procesów, dostarczając komponenty automatyki przemysłowej, robotyki, systemy IT oraz wiedzę biznesową i techniczną w formie szkoleń i konsultacji.

Nasza rozbudowana oferta produktowa, w skład której wchodzą światowej klasy rozwiązania GE Automation & Controls, Wonderware, Horner APG, Astraada oraz Satel, pozwalają na kompleksowy dobór rozwiązania w celu automatyzacji pojedynczych maszyn, linii produkcyjnych oraz całych obiektów technologicznych. Dostępne w ramach oferty niezawodne i sprawdzone rozwiązania wykorzystywane są we wszystkich branżach i segmentach rynku.

Lokalny magazyn pozwala nam dostarczać do Państwa produkty nawet w 24 godziny.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. + 48 22 750 47 00
fax + 48 22 757 24 27
info@beckhoff.pl

Firma Beckhoff Automationdostarcza rozwiązania automatyki stosowane w szerokim zakresie aplikacji: od pojedynczych maszyn, przez wieloosiowe centra obróbcze po systemy automatyki budynkowej. Rozwiązania charakteryzują się dużą innowacyjnością, co sprawia, że jest ona jednym z wiodących producentów automatyki. Urządzenia firmy Beckhoff mogą również współpracować z sieciami opartymi o inne standardy komunikacyjne m.in. EtherCAT, Profibus DP/FMS, Interbus, CANopen, DeviceNet, Sercos, Modbus TCP, Ethernet TCP/IP.

Oferta obejmuje m.in.

 • sterowniki PLC oparte o wejścia/wyjścia stosowane w systemach rozproszonych
 • sterowniki embedded serii CX – wydajne, miniaturowe komputery przemysłowe z wbudowanym systemem operacyjnym czasu
 • moduły rozproszonych wejść/wyjść oraz moduły dla różnych standardów komunikacyjnych m.in. BACNet, EnOcean, LON, DALI, EIB, M-Bus
 • komputery przemysłowe IPC
 • monitory w wykonaniu przemysłowym i panele operatorskie
 • serwonapędy obrotowe (synchroniczne, krokowe) i liniowe oraz serwowzmacniacze
 • TwinCAT – oprogramowanie sterujące i wizualizacyjne typu Soft PLC oraz narzędzie programowe zgodne z IEC 61131-3 (języki IL, FBD, LD, SFC, ST, CFC). TwinCAT to także oprogramowanie pozycjonujące od PTP po wieloosiowe układy napędowe CNC
 • TwinSAFE – jednolity, otwarty standard oprogramowania i sprzętu do realizacji systemów bezpieczeństwa

Cantoni Motor S.A.
ul. 3 Maja 28
43-400 Cieszyn
tel. +48 33 813 87 00
fax +48 33 813 87 01
motor@cantonigroup.com

GRUPA CANTONI jest wiodącym w kraju i na świecie producentem silników elektrycznych, hamulców do silników oraz narzędzi (w tym skrawających).

Produkcja silników jest realizowana w zakładach Besel, Celma Indukta i Emit, natomiast hamulce produkowane są w firmie Ema-Elfa.

Produkujemy silniki od 0,04 kW do 6000 kW, dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. górnictwa, energetyki, przemysłu morskiego, chemicznego, maszynowego, itd. w wykonaniach standardowych i specjalnych.

Spełniamy wymagania techniczne stawiane przez normy obowiązujące na całym świecie.

Conrad Electronic Sp. z o.o.
ul. Kniaźnina 12
31-637 Kraków
tel. +48 12 622 98 00
fax. +48 12 622 98 10
bok@conrad.pl

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie automatyki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu.

W naszej ofercie znajdują się elementy elektromechaniki, automatyki i pneumatyki, silniki i motoreduktory prądu stałego i zmiennego, elementy przeniesienia napędu, aparaturę konkrolno-pomiarową, zasilacze przemysłowe, elementy techniki lutowniczej, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, kable wraz z materiałami montażowymi, urządzenia warsztatowe, elementy wyposażenia BHP, baterie i akumulatory, urządzenia alarmowe i monitorujące i wiele więcej.

Nasz asortyment stanowi ponad 500 tys. produktów (oraz 300 tys. na zamówienie) od ponad 2000 renomowanych dostawców.

Danfoss Poland Sp. z o. o.
ul. Chrzanowska 5
05-825 Grodzisk Mazowiecki
tel: +48 22 755 0 668
fax: +48 22 755 07 01
info@danfoss.pl

Danfoss jako pierwszy producent na świecie uruchomił w roku 1968 seryjną produkcję przetwornic częstotliwości. Są one obecnie najbardziej efektywnym rozwiązaniem pozwalającym szybko i w istotny sposób zredukować zużycie energii. Powszechność stosowania przetwornic częstotliwości sprawia, że rozwiązania te trafiają do obszarów takich, jak: przemysł spożywczy, chemiczny, okrętowy, gospodarka wodno-ściekowa, chłodnictwo czy automatyka budynkowa. Danfoss Drives w Polsce to zespół cenionych specjalistów w technice napędowej odpowiedzialnych za dobór, uruchomienie i serwis, którzy wraz z grupą 20 Autoryzowanych Partnerów zapewniają dobre pokrycie obszaru całego kraju pod względem wsparcia technicznego dla swoich klientów.

Nasze marki VLT® i VACON® to jeden cel i jedna pasja. To szeroka i najbardziej innowacyjna oferta produktowa, a także usługi serwisowe o najwyższej jakości. Oferujemy wolność wyboru dowolnej technologii silnikowej, a nasza oferta obejmuje zakres mocy od 0,18 kW do 6 MW.

Produkty obu marek znakomicie się uzupełniają, tworząc unikalną na rynku ofertę.
Danfoss Drives to:

 • adaptowalne, konfigurowalne, elastyczne oraz współpracujące w każdej aplikacji, dzięki zaaawansowanym funkcjom i algorytom sterowania przetwornice częstotliwości
 • przetwornice częstotliwości szafowe/systemowe,
 • napędy z aktywnym zwrotem energii,
 • kompaktowe przetwornice chłodzone powietrzem oraz w układach z chłodzeniem cieczą,
 • aktywna filtracja harmonicznych i poprawa jakości sieci,
 • układy napędowe do instalacji rozproszonych,
 • napędy dedykowane do zastosowań w układach wentylacyjnych, chłodniczych i pompowych
 • Oferta DrivePro® - szeroka oferta serwisowa, obejmująca różnież poprawę produktywności, wydajności, niezawodności i czasu pracy.

Nord Napędy Sp. z o.o.
ul. Krakowska 58
32-020 Wieliczka
biuro@nord.com
tel. +48 12 288 99 00

Zatrudniając ponad 3600 pracowników, NORD DRIVESYSTEMS rozwija, produkuje i sprzedaje technologię napędową od ponad 50 lat i jest jednym ze światowych liderów w branży. Oprócz standardowych napędów, NORD dostarcza koncepcje i rozwiązania specyficzne dla konkretnych wymagań, takich jak energooszczędne napędy lub systemy chronione przed eksplozją. W roku obrotowym 2017 roczna sprzedaż wyniosła 630 milionów euro. Obecnie NORD posiada oddziały i partnerów handlowych w 89 krajach na całym świecie. Gęsta sieć sprzedaży i serwisu gwarantuje optymalną dostępność, umożliwiając krótkie terminy dostaw i zorientowaną na klienta usługę. NORD produkuje bardzo szeroką gamę napędów o momentach obrotowych od 10 Nm do ponad 250 kNm, dostarcza silniki elektryczne w zakresie mocy od 0,12 kW do 1000 kW i produkuje przetwornice częstotliwości do 160 kW. Polski oddział – firma NORD Napędy od 20 lat zapewnia kompleksową obsługę klientów. W Polsce zlokalizowane są też Zakłady Produkcyjne, dostarczające komponenty do produkcji napędów oraz powstaje fabryka, w której produkowane będą silniki NORD.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa
tel. +48 22 516 20 60
biuro.warszawa@ntn-snr.fr

NTN-SNR Polska to oddział NTN-SNR Roulements – europejskiej gałęzi NTN Corporation, trzeciego wśród największych światowych producentów łożysk. NTN-SNR oferuje rozwiązania najwyższej jakości do aplikacji standardowych i precyzyjnych. Dzięki jednej z najszerszych gam produktów na rynku, może sprostać wszelkim wymaganiom. Przykładamy wielką wagę do tworzenia nowych, innowacyjnychrozwiązań, poszerzających funkcje łożysk. NTN-SNR to partner przyszłości gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom technologicznym. Działamy na rynku motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.

INDUSTRY – Rynek przemysłowy

NTN-SNR współpracuje z liderami z branży przemysłowej. Jesteśmy współudziałowcami rekordu prędkości najszybszego pociągu świata na kołach (574,8 km/h), bierzemy aktywny udział w rozwoju rynków energii słonecznej i wiatrowej. Rolnictwo, przekładnie, maszyny i narzędzia, przemysł wydobywczy, tekstylny czy hutnictwo – nasze produkty są wszędzie.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi dystrybutorami.

Optibelt Polska Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 261 91 68
fax +48 32 260 42 08
biuro@optibelt.pl

Grupa Arntz OPTIBELT jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości pasów napędowych.

Produkty OPTIBELT są stosowane we wszystkich aplikacjach, w których wymagana jest trwałość i bezkompromisowa jakość:

 • w maszynach przemysłowych,
 • w motoryzacji,
 • w branży rolniczej,
 • w branży AGD.

Firma OPTIBELT jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 1500 pracowników. Grupa Arntz OPTIBELT posiada siedem zakładów produkcyjnych w pięciu krajach. Siedziba mieści się w Höxter (Nordrhein-Westfalen). Wszystkie zakłady produkcyjne działają według tego samego kodeksu: siedem zakładów, pięć państw – jedna jakość!

Partner Serwis Sp. z o.o.

82 - 300 ELBLĄG, ul. Stoczniowa 2

NIP: 578-25-71-942

KRS: 0000042656

www.grupapartner.pl

 

Kontakt:

Michał Grabowski

Pełnomocnik Zarządu ds. rozwoju UR

+48 785 882 099

michal.grabowski@grupapartner.pl

Firma Partner Serwis jest ogólnopolską wielowarsztatową firmą świadczącą bardzo szeroki zakres usług serwisowych dla większości branż przemysłu w Polsce oraz usługi outsourcingu utrzymania ruchu.

Jeśli masz problem z poprawnym działaniem układów napędowych w Twoim zakładzie, nie możesz zidentyfikować prawdziwych przyczyn awarii lub nie jesteś zadowolony z usług dotychczasowego dostawcy? Sprawdź co oferujemy w ramach kompleksowego serwisu układów napędowych?

Oferujemy pełną obsługę serwisową w zakresie maszyn wirujących i komponentów przyległych tworzących układ napędowy tj. diagnostykę, przeglądy, remonty i naprawy, konserwację, modernizację napędów i sterowania, utrzymanie ruchu układów napędowych. To przede wszystkim usługi prewencyjne planowane oraz usługi prewencyjne, których zakres jest określany bieżącą kondycją danego układu napędowego. Oferujemy działania prewencyjne dla pełnego zakresu przedmiotowego układu napędowego, które dają większe korzyści niż w podejściu indywidualnym do poszczególnych jego elementów.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
ul. Szyszkowa 35/37, Bud. E
02-285 Warszawa
POLSKA
tel. +48 22 245 85 00
fax +48 22 878 31 64

Grupa Schaeffler jest globalnym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Najwyższa jakość, najnowsza technologia i wyjątkowo innowacyjny duch stanowią podstawę dalszego sukcesu firmy. Dostarczając precyzyjne komponenty i systemy w silnikach, przekładniach i podwoziach, jak również łożyska toczne i ślizgowe dla wielu zastosowań przemysłowych, grupa Schaeffler już teraz w znacznym stopniu kształtuje „Mobilność dla jutra”, koncentrując się na czterech obszarach: napędy eco-friendly, mobilność miejska, mobilność międzymiastowa oraz szeroko pojęta sieć energetyczna.

W roku 2017 roku przedsiębiorstwo technologiczne osiągnęło obrót w wysokości 14,0 miliardów euro. Zatrudniając ok. 90 000 osób na całym świecie, Grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych. Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach na całym świecie, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badawczo-rozwojowych oraz firm handlowych.

SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.
ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. +48 42 293 00 00
fax +48 42 293 00 49
sew@sew-eurodrive.pl

SEW-EURODRIVE Polska

jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji.

Dla każdej aplikacji komponujemy indywidualne rozwiązania oparte na motoreduktorach, przekład- niach, silnikach, falownikach, komponentach techniki decentralnej oraz techniki serwo firmy SEW-EURODRIVE.

Rozwijamy się – wdrażamy nowoczesne rozwiązania logistyczne, jak samojezdne wózki transportowe AGV. Stworzyliśmy nową jakość automatyzacji: modułowy system automatyki MOVI-C®.

Dysponujemy specjalistyczną obsługą serwisową 24h/7 oraz szeroką ofertą szkoleniową w zakresie produktów, rozwiązań napędowych, jak również w zakresie rozwoju kadry inżynierskiej.

Systemy napędowe SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie w wielu branżach: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.

Międzynarodowy charakter firmy zapewnia wysokie standardy jakości. Potwierdza to wdrożony w SEW-EURODRIVE Polska system zarządzania jakością ISO 9001-2015 oraz higieną pracy OHSAS 18001.

Wybór techniki napędowej „made by SEW” jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.