Systemy IT

ASKOM Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Józefa Sowińskiego 13
tel. +48 32 301 81 00
biuro@askom.pl

ASKOM jest integratorem systemów automatyki i zarządzania produkcją (MES) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Jako autoryzowany Solution Specialist firmy Siemens oferujemy rozwiązania w technologii TIA, tj. kompleksowej automatyzacji produkcji, na którą składają się sterowniki Simatic, systemy DCS – PCS7, systemy recepturowania – Simatic Batch oraz zarządzania produkcją – Simatic IT (MES zgodne z ISA95).

Oferujemy projektowanie i wykonanie systemów „pod klucz”, poczynając od projektów i oprogramo- wania, poprzez kompletację dostaw, prefabrykację szaf sterowniczych, montaż, aż do uruchomienia na obiekcie. Obok platformy TIA realizujemy projekty także w oparciu o sterowniki i systemy SCADA innych dostawców. W tym roku obchodzimy 25-lecie naszej działalności.

ASKOM jest producentem systemu Asix.Evo (ponad 10 000 użytkowanych licencji, 48 certyfikowanych integratorów) – pakietu projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT dla procesów, linii technologicznych i maszyn, oferującym bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI/SCADA/MES.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. + 48 22 750 47 00
fax + 48 22 757 24 27
info@beckhoff.pl

Firma Beckhoff Automationdostarcza rozwiązania automatyki stosowane w szerokim zakresie aplikacji: od pojedynczych maszyn, przez wieloosiowe centra obróbcze po systemy automatyki budynkowej. Rozwiązania charakteryzują się dużą innowacyjnością, co sprawia, że jest ona jednym z wiodących producentów automatyki. Urządzenia firmy Beckhoff mogą również współpracować z sieciami opartymi o inne standardy komunikacyjne m.in. EtherCAT, Profibus DP/FMS, Interbus, CANopen, DeviceNet, Sercos, Modbus TCP, Ethernet TCP/IP.

Oferta obejmuje m.in.

  • sterowniki PLC oparte o wejścia/wyjścia stosowane w systemach rozproszonych
  • sterowniki embedded serii CX – wydajne, miniaturowe komputery przemysłowe z wbudowanym systemem operacyjnym czasu
  • moduły rozproszonych wejść/wyjść oraz moduły dla różnych standardów komunikacyjnych m.in. BACNet, EnOcean, LON, DALI, EIB, M-Bus
  • komputery przemysłowe IPC
  • monitory w wykonaniu przemysłowym i panele operatorskie
  • serwonapędy obrotowe (synchroniczne, krokowe) i liniowe oraz serwowzmacniacze
  • TwinCAT – oprogramowanie sterujące i wizualizacyjne typu Soft PLC oraz narzędzie programowe zgodne z IEC 61131-3 (języki IL, FBD, LD, SFC, ST, CFC). TwinCAT to także oprogramowanie pozycjonujące od PTP po wieloosiowe układy napędowe CNC
  • TwinSAFE – jednolity, otwarty standard oprogramowania i sprzętu do realizacji systemów bezpieczeństwa

VIX Automation Sp. z o.o.
ul. Siemianowicka 5a
40-301 Katowice
tel. +48 32 782 71 90
fax +48 32 782 71 99
vix@vix.com.pl

Autoryzowany Dystrybutor Oprogramowania Przemysłowego GE Digital, Ośrodek Szkoleniowy oraz Centrum Pomocy Technicznej firmy GE Digital na terenie Polski. Firma oferuje m.in.: wsparcie techniczne dla partnerów handlowych i klientów (w tym program GlobalCare), usługi profesjonalne – szkolenia, konsultacje techniczne i biznesowe (analiza ROI), instalacje pilotażowe.

Oprogramowanie GE Digital to niemal 400 000 licencji zainstalowanych na świecie i ponad 6000 licencji w Polsce.

W ofercie znajdują się rozwiązania klasy HMI/SCADA, (sprawdzony i niezawodny iFIX w polskiej wersji językowej) Historian, MES (monitorowanie wydajności – OEE i jakości – SPC) oraz rozwiązania zapewniające dostęp mobilny i desktopowy do HMI/SCADA: Web HMI i Webspace. Nowoczesne rozwiązania stanowią wsparcie dla koncepcji LEAN, a mobilny dostęp do aplikacji oraz raportów stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnej – nowoczesnej i zaawansowanej produkcji.

Zamów bezpłatne DEMO na www.vix.com.pl/demo

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.