Systemy IT

ASKOM Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Józefa Sowińskiego 13
tel. +48 32 30 18 100
fax +48 32 30 18 101
biuro@askom.pl

ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES/MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Asix, nasz autorski pakiet oprogramowania HMI/ SCADA/MES, obecny na rynku od 1994 roku, został wyróżniony m.in. trzykrotnie Złotym Medalem targów Automaticon (ostatnio w roku 2019) i laurem Frost & Sullivan 2010 Polish SCADA Award.

Najnowsza wersja – Asix.Evo – to m.in.: skalowalna grafika, pełne SCADA w przeglądarce internetowej, portal informacji produkcyjnej na tabletach i smartfonach, wydajny Historian, harmonogramowanie akcji operatorskich, powiadamianie o zdarzeniach SMS/e-mail, rejestracja czasu pracy urządzeń, swobodne raportowanie w oparciu o MS Reporting Services, walidacja zgodnie z FDA 21 CRF 11/GAMP4, projekty w dowolnym języku, narzędzie do analizy alarmów wg EEMUA, redundancja stacji operatorskich, zintegrowana stacja inżynierska w każdej licencji, ponad 120 drajwerów komunikacyjnych.

Ponad 11 000 licencji na obiektach w Polsce i za granicą. Na terenie Polski 50 firm ze statusem autoryzowanego Integratora Pakietu Asix.

Beckhoff Automation Sp. z o.o.
Żabieniec, ul. Ruczajowa 15
05-500 Piaseczno
tel. + 48 22 750 47 00
fax + 48 22 757 24 27
info@beckhoff.pl

Firma Beckhoff Automation dostarcza rozwiązania automatyki stosowane w szerokim zakresie aplikacji: od pojedynczych maszyn, przez wieloosiowe centra obróbcze po systemy automatyki budynkowej. Rozwiązania charakteryzują się dużą innowacyjnością, co sprawia, że jest ona jednym z wiodących producentów automatyki. Urządzenia firmy Beckhoff mogą również współpracować z sieciami opartymi o inne standardy komunikacyjne m.in. EtherCAT, Profibus DP/FMS, Interbus, CANopen, DeviceNet, Sercos, Modbus TCP, Ethernet TCP/IP.

Oferta obejmuje m.in.

  • sterowniki PLC oparte o wejścia/wyjścia stosowane w systemach rozproszonych
  • sterowniki embedded serii CX – wydajne, miniaturowe komputery przemysłowe z wbudowanym systemem operacyjnym czasu
  • moduły rozproszonych wejść/wyjść oraz moduły dla różnych standardów komunikacyjnych m.in. BACNet, EnOcean, LON, DALI, EIB, M-Bus
  • komputery przemysłowe IPC
  • monitory w wykonaniu przemysłowym i panele operatorskie
  • serwonapędy obrotowe (synchroniczne, krokowe) i liniowe oraz serwowzmacniacze
  • TwinCAT – oprogramowanie sterujące i wizualizacyjne typu Soft PLC oraz narzędzie programowe zgodne z IEC 61131-3 (języki IL, FBD, LD, SFC, ST, CFC). TwinCAT to także oprogramowanie pozycjonujące od PTP po wieloosiowe układy napędowe CNC
  • TwinSAFE – jednolity, otwarty standard oprogramowania i sprzętu do realizacji systemów bezpieczeństwa

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
tel. +48 12 646 98 00
info@quantum-software.com

www.quantum-software.com

Quantum od ponad 20 lat tworzy systemy informatyczne stosowane w firmach produkcyjnych, w magazynach i w transporcie. W portfolio firmy znajdują się m.in. systemy do zarządzania: produkcją (Qguar MES, Qguar APS), magazynem (Qguar WMS), transportem (Qguar TMS) czy otoczeniem zakładu (Qguar YMS). W obszarze produkcji nasze rozwiązania wspierają planowanie, monitorowanie przebiegu procesów, logistykę produkcji, utrzymanie ruchu, statystyczną kontrolę procesu (SPC) czy raportowanie i analizy.

Nasze systemy pracują w 15 krajach świata, w tym na tak wymagających rynkach jak niemiecki, amerykański czy brytyjski. Zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów, co daje gwarancję stabilnej i rzetelnej współpracy.

Działamy kompleksowo, oprócz systemów informatycznych możemy dostarczyć i skonfigurować potrzebny sprzęt (serwery, terminale, skanery), czy zbudować lokalną sieć komputerową (LAN, WLAN). Zapewniamy ponadto potrzebne szkolenia dla pracowników i asystujemy podczas rozpoczęcia pracy z aplikacjami.

Do grona naszych klientów należą między innymi Alupol, Convert Paper, Jacobs Douwe Egberts, Bakoma, Mostva, Tip-Topol czy spółki z grupy Maspex.

SABUR Sp. z o.o.

ul. Puławska 303

02-785 Warszawa

tel. +48 22 549 43 53

fax +48 22 549 43 50

sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce dla infrastruktury. Firma dostarcza elastyczne rozwiązania systemów sterowania o otwartej architekturze (M-Bus, Modbus, Profibus, CAN, BACnet, LON, KNX i inne) do zarządzania instalacjami technicznymi obiektów infrastrukturalnych oraz integruje te instalacje z systemami FM, ERP, BI. Oferuje także oprogramowanie przemysłowe do raportowania oraz wizualizacyjne do monitorowania, sterowania i diagnostyki urządzeń, procesów i systemów. W ofercie znajdują się także systemy zdalnego dostępu serwisowego do instalacji oraz rozwiązania do optymalizacji zużycia mediów.

Platforma HMI/SCADA Control Maestro zapewnia pełną kontrolę procesów technologicznych, zbierając i udostępniając użytkownikom dane z procesów sterowania i produkcji. Control Maestro współpracuje z urządzeniami i systemami wielu producentów, zapewniając komunikację z platformami nadrzędnymi oraz większością urządzeń automatyki przemysłowej dostępnych na rynku.

Platforma do raportowania PLUTO Life Report zapewnia pełną funkcjonalność raportowania z systemów automatyki różnych producentów.

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.