• config

  100 PYTAŃ OD ... - EDYCJA 2013

   

  „100 pytań od... Przedstawicieli działów technicznych, utrzymania ruchu i produkcji" to nowa, unikatowa publikacja w ramach którego eksperci współpracujący z redakcją magazynu oraz przedstawiciele dostawców rozwiązań, produktów i usług dedykowanych dla utrzymania ruchu i produkcji bezpośrednio odpowiadają na pytania naszych Czytelników.

   

  Zgromadzone w wersji drukowanej publikacji zagadnienia stanowią jedynie wycinek zapytań od uczestników rynku zawodowo związanych z utrzymaniem ruchu i produkcją, a kierowanych do redakcji „Industrial Monitor" oraz wynikających z prowadzonych przez „Industrial Monitor" badań rynkowych. Tytułowe „100 pytań od..." ma tu więc wymiar symboliczny, bowiem w wersji drukowanej prezentujemy Państwu część pytań i zagadnień omawianych przez ekspertów. Ponieważ projekt ten jest stale otwarty i wciąż pojawiają się kolejne pytania naszych Czytelników oraz odpowiedzi ekspertów – więcej pytań wraz z odpowiedziami znajdą Państwo na stronie www.industrial-monitor.pl w zakładce „100 pytań od...".

   

  Zapraszamy do lektury odpowiedzi na najciekawsze zebrane dotychczas pytania. Mam nadzieję, że publikacja ta będzie pewnego rodzaju kompendium wiedzy pomocnym w codziennej pracy osób związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu.

   

   

  CZYTAJ TERAZ BEZPŁATNIE

   

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :