Industrial Monitor ALMANACH 2015

Przekazujemy w Państwa ręce kolejną edycję publikacji Almanach Industrial Monitor 2015, przewodnika teleadresowego zawierającego kontakty i adresy do wiodących firm będących dostawcami produktów i usług niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania produkcji i utrzymania ruchu.

Przejrzysty układ oraz aktualne dane pozwolą Państwu na szybkie dotarcie do poszukiwanych firm, utrwalenie kontaktu z obecnymi kontrahentami oraz pozyskanie nowych zaufanych partnerów biznesowych.

W publikacji znajdziecie Państwo firmy działające w takich obszarach jak:

W Almanachu podajemy bezpośrednie kontakty do właściwych działów, co pozwala nie tylko wybrać odpowiednią usługę lub produkt, ale także skrócić czas poszukiwania osoby decyzyjnej. Ta unikalna, wydawana raz w roku publikacja dostępna jest zarówno w wersji drukowanej, jak i elektronicznej.

A jeśli jesteście Państwo z drugiej strony i chcecie dotrzeć bezpośrednio do osób decyzyjnych w firmach produkcyjnych, nie może zabraknąć Państwa wizytówki w naszym Almanachu.

 

Czytaj bezpłatnie e-wydanie „Industrial Monitor ALMANACH

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.