• config

  Najnowsze wydanie Industrial Monitor 1/2016

  Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

  edycja 1/2016

   

  Automatyzacja i robotyzacja

   

  W pierwszym w tym roku wydaniu dwumiesięcznika „Industrial Monitor” skupiliśmy uwagę na tematyce automatyzacji i robotyzacji w zastosowaniach przemysłowych. Piszemy zarówno o dostępnych na polskim rynku technologiach i usługach, jak i prezentujemy wybrane wdrożenia z rodzimego rynku, wraz z podsumowaniem osiągniętych dzięki tym projektom korzyści dla przedsiębiorstw, które zdecydowały się na inwestycje.

  Cykl poświęcony metodom tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych w kolejnym wydaniu „Industrial Monitora” wzbogacił się o materiał prezentujący metodologię FOS, czyli poszukiwanie zorientowane na funkcję, która to metoda może być jedną z ciekawych i nieoczywistych dróg rozwiązywania problemów technologicznych w wielu przedsiębiorstwach.

  Od tego roku „Industrial Monitor” będzie wydawany w cyklu dwumiesięcznym. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie dla Państwa jeszcze istotniejszym wsparciem w rozwiązywaniu zawodowych problemów i poszerzaniu wiedzy i umiejętności z obszaru produkcji i utrzymania  ruchu.

   

  »  Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor  «

   

  Zapraszamy do lektury

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :