• config

  Wydanie specjalne: „Industrial Monitor - Almanach”

   

  Trzecie w tym roku wydanie naszego magazynu „Industrial Monitor” wzbogacone zostało o specjalną narzędziową publikację, która od kilku lat trafia w Państwa ręce jako merytoryczne wsparcie. „Industrial Monitor Almanach 2017” zaktualizowano w taki sposób, aby dostarczał Państwu przydatne informacje, zaprezentowane w przejrzystym układzie.

  Publikacja podzielona jest na sekcje branżowe. Każdy z ośmiu tegorocznych działów został poprzedzony tekstem opisującym istotne zagadnienia związane z tym segmentem rynku. Oprócz tego znajdziecie w niej Państwo wizytówki i prezentacje czołowych firm działających na rynku. Dzięki temu szukając wyspecjalizowanego produktu lub usługi, można szybko odszukać konkretne dane teleadresowe, jak i opisy wyspecjalizowanych dostawców produktów i usług.

  To z pewnością obowiązkowa publikacja dla każdego szefa produkcji i menedżera działu technicznego, którą opłaca się mieć w zasięgu ręki.

   

  Zapraszamy do lektury

  Zespół redakcyjny „Industrial Monitor”

   

  Kliknij i czytaj najnowsze wydanie magazynu „Industrial Monitor”

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :