Czytaj numer Lato 2013

 

 

config

Lato 2013

Lato 2013

 

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania magazynu Industrial Monitor. Tym, co wyróżnia nasz magazyn spośród innych zbliżonych tematycznie, jest duża ilość informacji praktycznych – takich, których źródłem są eksperci na co dzień funkcjonujący na rynku rozwiązań i usług dla przemysłu. To właśnie ta cecha magazynu Industrial Monitor jest dla naszych Czytelników jedną z najistotniejszych. Skąd to wiemy? Podkreślają to Państwo, kontaktując się z nami – chociażby przesyłając pytania do ekspertów, uczestnicząc w organizowanych przez nas szkoleniach (m.in. w ramach Akademii Produkcji i Utrzymania Ruchu) oraz biorąc udział w przeprowadzanych przez Industrial Monitor Research badaniach rynkowych. Bez interakcji z Czytelnikami Industrial Monitor nie mógłby istnieć – dziękujemy więc Państwu za to, że doceniacie naszą pracę.

 

Wracając do wiedzy eksperckiej – w bieżącym wydaniu magazynu zgromadziliśmy dla Państwa opinie kilkudziesięciu ekspertów związanych z rynkiem rozwiązań dla przemysłu. Tylko w ramach jednego działu (Industrial Raport) w trzech artykułach analizujących rynek zebraliśmy dla Państwa wiedzę ekspercką dotyczącą systemów rejestracji, wizualizacji i monitoringu procesów przemysłowych oraz rozwiązań wspierających bezpieczeństwo pracy przy maszynach. Zapytaliśmy też ekspertów o to, czym są tzw. „dobre praktyki" w gospodarce olejowej i smarowniczej.

 

To oczywiście nie wszystko – polecamy Państwa uwadze również m.in.:

 

W dziale safety artykuły omawiające:

 • Warunki techniczne dozoru technicznego dla urządzeń transportu bliskiego – dokumentacja i warunki eksploatacji
 • Wpływ odzieży na bezpieczeństwo pracowników
 • Dostosowanie maszyn do wymagań minimalnych
 • Rodzaje i dobór środków redukcji ryzyka. Część 2: Redukcja ryzyka na etapie projektowania maszyny

 

 

W części magazynu poświęconej zagadnieniom bardziej technicznym, artykuły dotyczące takich obszarów jak:

 • Kable i przewody do trudnych warunków eksploatacyjnych
 • Elektroniczne zabezpieczenia silników
 • Unikalne zabezpieczenia układów podnoszenia
 • Uszkodzenia łożysk i ich przyczyny – cz. I
 • Uszkodzenia i skuteczna diagnostyka łożysk
 • Wpływ posadowienia na poziom drgań w czasie wyważania wirnika
 • Monitoring mediów i procesów przemysłowych. Metody pomiaru temperatury

 

Ponadto zachęcamy również do lektury materiału przybliżającego rozwiązania z zakresu outsourcingu utrzymania ruchu – materiał w całości oparty jest o case studies z polskiego rynku. W dziale poświęconym rozwiązaniom informatycznym przyglądamy się dokładnie argumentom przemawiającym za wyborem odpowiedniego rozwiązania MES oraz ERP a na kolejnych stornach magazynu poruszamy też kwestie związane z zarządzaniem energią i pokazujemy praktyczne aspekty obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa w tym obszarze właśnie.

 

Zapraszamy do lektury

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.