• config

  Wiosna 2015

  Wiosna 2015

   

  Coraz częściej słyszymy o fabrykach przyszłości, nowoczesnych technologiach i czwartej rewolucji przemysłowej. Czy faktycznie wkraczamy w nową erę wytwarzania? Z pewnością podnoszenie konkurencyjności i elastyczność działania wymagają inwestycji w technologie usprawniające przepływ danych, umożliwiające zdalne sterowanie i automatyzację procesów. Tym zagadnieniom poświęcamy dwa materiały skupiające się na integracji środowiska technicznego i wykorzystaniu robotów w przemyśle.

  Pierwsze w tym roku wydanie kwartalnika to też wyraźny akcent położony na zagadnieniach bezpieczeństwa. „Industrial Monitor” w dziale safety porusza m.in. tematykę ochrony przeciwporażeniowej parku maszynowego oraz deklaracji zgodności i oznakowania CE dla zespołu maszyn. Z tymi tekstami koresponduje również materiał poświęcony diagnostyce urządzeń elektroenergetycznych.

  A dla oderwania od codziennych obowiązków i przeniesienia w obszar twórczego myślenia polecamy Państwu interesujące opracowanie skoncentrowane na metodologii design thinking – tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych. Może będzie ono inspiracją do wniesienia własnej, odkrywczej cegiełki w budowę nowej ery przemysłu?

   

  Zapraszamy do lektury

  Redakcja kwartalnika

   »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :