Standardowe i specjalne łożyska NKE do wymagających zastosowań

 

NKE Austria GmbH prezentuje na tegorocznych targach Motion, Drive & Automation w Hanowerze standardowe i specjalne łożyska do wymagających zastosowań, takich jak napędy mechaniczne i elektryczne, pompy i sprężarki oraz maszyny rolnicze. Na targach zostanie zaprezentowany także nowy dział „Advanced Engineering“, w którym np. łożyska specjalne będą rozwijane w ścisłej współpracy z użytkownikami.

Łożyska toczne w wielu zastosowaniach odgrywają kluczową rolę i muszą spełniać wysokie wymagania. Na potrzeby wymagających zastosowań w maszynach rolniczych, napędach mechanicznych i elektrycznych, pompach i sprężarkach, a także pojazdach szynowych i elektrowniach wiatrowych NKE oferuje takie rodzaje łożysk jak łożyska walcowe, baryłkowe, stożkowe, kulkowe skośne, kulkowe zwykłe i czteropunktowe oraz wykonywane według życzenia klienta łożyska specjalne. Wszystkie łożyska podlegają surowej kontroli jakości i są sprawdzane przy użyciu nowoczesnych procedur kontrolnych i pomiarowych. Szczególnie mocną stroną działających w Steyr specjalistów w dziedzinie łożysk tocznych są jednorzędowe łożyska walcowe. Ten rodzaj łożysk wyróżnia się wysokim poziomem ekonomiczności i bezpieczeństwa eksploatacji. Są one produkowane w siedzibie w Steyr na potrzeby szerokiego wachlarza zastosowań w ponad 3.000 wersji, z krótkimi czasami realizacji zamówień.

NKE rozwija i wykonuje łożyska specjalne w ścisłej współpracy z ich użytkownikami. Korzystają oni z osiągnięć nowego działu „Advanced Engineering“, w którym najnowsze wyniki prac badawczo – rozwojowych są przekładane na praktyczne zastosowania. Dział ten został utworzony w ramach udziału hiszpańskiego dostawcy przemysłu motoryzacyjnego Fersa Bearings S.A. w firmie NKE, dla całej grupy przedsiębiorstw, która obecnie posiada trzy zakłady produkcyjne, pięć centrów dystrybucji i trzy ośrodki badawczo – rozwojowe. Poza rozwijaniem produktów NKE oferuje ich użytkownikom szeroki zakres usług w zakresie doradztwa technicznego, wsparcia projektowego, obliczeń technicznych, certyfikacji oraz szkoleń.

Informacje o NKE Austria GmbH:

NKE Austria GmbH to uznany producent wysokiej jakości łożysk, mający swoją centralę w Steyr, w Austrii. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1996 przez grupę starszych rangą pracowników ówczesnej firmy Steyr Wälzlager. Od roku 2016, hiszpański producent łożys Fersa Bearings, działający w obszarze przemysłu motoryzacyjnego, posiada 49% udziałów w NKE. NKE produkuje zarówno łożyska standardowe, jak i łożyska specjalne, dla wszystkich zastosowań przemysłowych. Baza techniczna, prace nad rozwojem produktów, produkcja i obróbka wykańczająca komponentów, montaż, zapewnienie jakości, logistyka, sprzedaż i marketing są  skoncentrowane w centrali w Steyr. Zakład uzyskał certyfikat zgodności z ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 oraz z OHSAS 18001. Szeroki wachlarz oferowanych łożysk dostępny jest ze składów magazynowych lub na zamówienie, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zamówień. Oferta obejmuje również produkty i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Poza nieustannym rozwijaniem poszczególnych produktów i techniki ich zastosowań, NKE zapewnia także pełen zakres usług technicznych, doradczych, dokumentacyjnych i szkoleniowych. Produkty NKE dystrybuowane są poprzez sieć 12 biur przedstawicielskich i ponad 240 dystrybutorów znajdujących się w 60 krajach.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.