• config

  Nowa drukarka BSP41 – łatwe oznakowanie rozdzielnic elektrycznych

   

   

  Nowa drukarka BSP41 – łatwe oznakowanie rozdzielnic elektrycznych

  Dobrze oznakowane przewody, kable i komponenty zapewniają błyskawiczny wgląd w sposób funkcjonowania oraz połączenia w rozdzielnicy elektrycznej. Dzięki nowej drukarce BSP41 oznakowanie przewodów i rozdzielnic może być teraz jeszcze wydajniejsze.

   

  Oznakowanie każdej listwy zaciskowej

  Nowa drukarka oznakowania przewodów i rozdzielnic BSP41 drukuje na sztywnych zawieszkach identyfikacyjnych, które można stosować na listwach zaciskowych i innych elementach rozdzielnic wszystkich najważniejszych producentów. Dzięki drukarce BSP41 nie trzeba już mieć osobnych drukarek dla sztywnych zawieszek określonej marki. Firma Brady Corporation opracowała listę marek listew zaciskowych, które sprawdzono pod kątem zgodności z nową drukarką BSP41.

  Kompleksowe oznakowanie rozdzielnicy

  Drukarka BSP41 może też służyć do drukowania oznakowania innych elementów rozdzielnicy, takich jak przyciski, tabliczki znamionowe i przewody. Dzięki BSP41 można kompleksowo oznakować niemal każdą rozdzielnicę, nawet jeżeli listwy i inne elementy pochodzą od różnych producentów.

   

  Trwałe zawieszki do wielu zastosowań

  Bezpośrednio w firmie Brady można zamówić sztywne zawieszki zgodne z listwami zaciskowymi i elementami rozdzielnic wszystkich najważniejszych producentów. Drukarka BSP41 może też służyć do drukowania innych sztywnych i trwałych zawieszek do wielu zastosowań, wykorzystywanych przez projektantów rozdzielnic, wykonawców robót elektrycznych, producentów branży motoryzacyjnej, producentów maszyn, pojazdów szynowych i producentów z branży stoczniowej. Wszystkie oferowane przez nas sztywne zawieszki są zgodne z normą palności UL94V0 oraz są bezhalogenowe zgodnie z normą DIN/VDE 0472, część 815.

   

  Zobacz wideo i listę zgodności z innymi markami

   

  Nie przegap naszych rozwiązań z zakresu identyfikacji i śledzenia partii produkcyjnych na targach AUTOMATICON w Warszawie. Odwiedź nas w Hali 3 na stoisku F7.

   

  BRADY  Polska

   

  Źródło:http://brady.pl/produkty/drukarki-i-urzadzenia/urzadzenia-specjalistyczne/bsp41.html?sfdc=7013A000000mW9N&utm_source=industrial-monitor&utm_medium=Email-Advertorial&utm_content=BSP41&utm_campaign=CWID

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :