Firma RS Components oferuje zasilacze Quint Power do montażu na szynie DIN zapewniające dynamiczne wzmocnienie dla obciążeń o dużym prądzie rozruchowym

Najnowsza rodzina zasilaczy Quint Power firmy Phoenix Contact oferuje wiele funkcji oraz moc znamionową do 100 W

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego wielokanałowego dystrybutora, oferuje najnowsze przeznaczone do montażu na szynie DIN zasilacze Quint Power firmy Phoenix Contact zapewniające łatwy dostęp do innowacyjnych funkcji oraz elastyczność i oszczędność miejsca.

Urządzenia Quint Power 4. generacji oferują moc znamionową do 100 W, napięcie wyjściowe 24 V oraz prąd znamionowy 1,3 A, 2,5 A lub 3,8 A. Są to pierwsze urządzenia z serii Quint Power o mocy poniżej 100 W wyposażone w funkcję dynamicznego wzmocnienia firmy Phoenix Contact, która umożliwia dostarczenie do 200% znamionowego natężenia prądu przez maksymalnie pięć sekund, co pozwala na uruchamianie obciążeń wykazujących się wysokim, krótkotrwałym zapotrzebowaniem początkowym.

Modele o prądzie znamionowym 1,3 A i 2,5 A oferują także wzmocnienie statyczne umożliwiające w dowolnej chwili pracę przy przetężeniu do 25% przez pięć sekund, co pozwala na obsługę nagłych skoków natężenia.

Inne funkcje podnoszące wartość tych urządzeń obejmują: prewencyjne monitorowanie działania umożliwiające ostrzeganie o stanach krytycznych jeszcze przed wystąpieniem błędu oraz konfigurowalna sygnalizacji DC OK lub możliwość określenia progów mocy, co pozwala użytkownikowi dostosować monitorowanie parametrów wyjściowych do specyfiki zastosowania. Szeroki zakres napięcia wejściowego — od 85 do 264 V AC oraz od 88 do 350 V DC — zapewnia elastyczność umożliwiającą zasilanie z różnych źródeł, takich jak linie AC w różnych krajach lub magistrale DC, zespoły akumulatorów albo systemy zasilania przemysłowego.

Zasilacze Quint Power mogą pracować w temperaturze otoczenia od -25°C do 70°C, ich wąska i płaska konstrukcja o wysokości 90 mm pozwala oszczędzić miejsce w obudowach, a sprawność do 93,7% zapobiega nadmiernemu wzrostowi temperatury i zmniejsza zużycie energii.

Zasilacze do montażu na szynie DIN Quint Power firmy Phoenix Contact dostępne są w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

 

Informacje o RS Components

RS Components i Allied Electronics i IESA to marki handlowe spółki Electrocomponents plc, globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów dedykowanych inżynierom. Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów przemysłowych i elektronicznych, pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działając w 32 krajach, dostarczamy produkty różnymi kanałami i wysyłamy ponad 50 tysięcy paczek dziennie.

Spółka Electrocomponents jest notowana na londyńskiej giełdzie Papierów Wartościowych i w roku finansowym zakończonym piątek, 31 marca 2018 roku osiągnęła przychody rzędu 1,71 mld funtów brytyjskich.

Więcej informacji na stronie: pl.rs-online.com

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.