Firma RS Components wprowadza serię złączy ISOBUS firmy Amphenol przeznaczonych do maszyn rolniczych

Nowe złącza są zgodne z sieciami do szeregowego przesyłania danych w układach sterowania i komunikacji używanych w ciągnikach i innych maszynach

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents plc (LSE:ECM), globalnego wielokanałowego dystrybutora, ogłosiła dostępność nowej serii okrągłych złączy ISOBUS firmy Amphenol, jednego z wiodących na świecie producentów podzespołów do zastosowań przemysłowych.

Najważniejszym obszarem zastosowań gniazd kablowych z serii ISOBUS są maszyny rolnicze i leśne, ponieważ złącza z tej serii są zgodne z normą ISO 11783-2. Norma ta określa warstwę fizyczną składającą się z poczwórnych, nieekranowanych przewodów typu skrętka używanych w sieciach do szeregowego przesyłania danych z prędkością 250 kb/s w układach sterowania i komunikacji pomiędzy ciągnikami rolniczymi i leśnymi oraz pomiędzy maszynami lub elementami osprzętu zamontowanymi w ciągniku, holowanymi lub samobieżnymi.

Kluczową cechą tej serii 9-stykowych okrągłych złączy kablowych są dwa styki zasilania w rozmiarze 8 przystosowane do przewodów o przekroju 6, 10 lub 16 mm2. Złącza kablowe z tej serii umożliwiają szybkie i pewne zamocowanie m.in. urządzeń do montażu polowego oraz zalewanych zespołów kablowych. Produkty oferują napięcie znamionowe 24 V oraz klasę ochrony IP67 i IP69K chroniącą przed przedostawaniem się wody i pyłu. Uzupełnieniem serii są nasadki chroniące przed pyłem dostępne w firmie RS.

Seria okrągłych złączy ISOBUS firmy Amphenol jest obecnie dostępna w RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

 

Informacje o RS Components

RS Components i Allied Electronics i IESA to marki handlowe spółki Electrocomponents plc, globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów dedykowanych inżynierom. Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów przemysłowych i elektronicznych, pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działając w 32 krajach, dostarczamy produkty różnymi kanałami i wysyłamy ponad 50 tysięcy paczek dziennie.

Spółka Electrocomponents jest notowana na londyńskiej giełdzie Papierów Wartościowych i w roku finansowym zakończonym piątek, 31 marca 2018 roku osiągnęła przychody rzędu 1,71 mld funtów brytyjskich.

Więcej informacji na stronie: pl.rs-online.com

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.