RS Components wprowadza złącza o dużej wytrzymałości do wielu zastosowań przemysłowych

Złącza zapewniają doskonała jakość dla konstruktorów maszyn i szaf oraz inżynierów utrzymania ruchu

RS Components (RS), marka handlowa firmy Electrocomponents plc (LSE:ECM), światowy dystrybutor wielokanałowy, zaprezentowało nową gamę złączy RS Pro o dużej wytrzymałości, w tym zaciski śrubowe, zaciski klatkowe oraz obudowy. Komponenty te oferują doskonałą jakość i są przeznaczone do zastosowań w sektorze przemysłowym, szczególnie w zastosowaniach dźwiękowych i oświetleniowych oraz w robotyce i sektorze maszyn.

W skład serii wkładek RS Pro A i B wchodzą zaciski śrubowe i zaciski klatkowe, które oferują doskonałe zabezpieczenie elektryczne i mechaniczne oraz aprobaty UL. Wszystkie wkładki mają uziemiony styk, który zabezpiecza urządzenie przed nieprawidłową polaryzacją, oraz styki we wkładce, dzięki czemu nie jest wymagane dodatkowe oprzyrządowanie. Wkładki dostępne są w popularnych rozmiarach, w tym 3 PE, 4 PE, 6 PE, 10 PE, 16 PE i 24 PE. Inne cechy to: rezystancja izolacji nie mniejsza niż 1010 Ω, wytrzymałość powyżej 500 cykli roboczych, przemysłowy zakres temperatur pracy od -40 do +125°C oraz palność UL90V0.

Premiera obejmuje również dwie serie osłon i obudów wykonanych z odlewanego ciśnieniowo metalu o stopniu ochrony IP65. Obudowy RS Pro A, dostępne w rozmiarze 3A, wykonane są z cynkowego odlewu ciśnieniowego i oferują opcje wejścia górnego, wejścia bocznego, podłączenia typu kabel-kabel, montażu powierzchniowego oraz montażu przepustowego/przelotowego. Obudowy serii RS Pro B wykonane są z odlewu ciśnieniowego z aluminium i oferują modele z wejściem bocznym i górnym, a także opcje do montażu przepustowego/przelotowego oraz do montażu powierzchniowego z podwójnymi metalowymi dźwigniami w celu zapewnienia bezpiecznego zamknięcia. Seria B jest dostępna w rozmiarach 10B, 16B i 24B oraz opcjonalnie 6B z pojedynczą dźwignią blokującą.

Wszystkie produkty mają certyfikat RS Pro Seal of Approval, który potwierdza, że zostały przetestowane w celu spełnienia wszystkich odpowiednich norm przemysłowych. Złącza dostępne są w RS w regionach EMEA oraz Azja-Pacyfik.

 

Informacje o RS Components

RS Components i Allied Electronics i IESA to marki handlowe spółki Electrocomponents plc, globalnego wielokanałowego dystrybutora produktów dedykowanych inżynierom. Oferujemy ponad 500 tysięcy produktów przemysłowych i elektronicznych, pochodzących od ponad 2500 wiodących dostawców oraz świadczymy szeroką gamę usług na najwyższym poziomie ponad milionowi klientów. Działając w 32 krajach, dostarczamy produkty różnymi kanałami i wysyłamy ponad 50 tysięcy paczek dziennie.

Spółka Electrocomponents jest notowana na londyńskiej giełdzie Papierów Wartościowych i w roku finansowym zakończonym piątek, 31 marca 2018 roku osiągnęła przychody rzędu 1,71 mld funtów brytyjskich.

Więcej informacji na stronie: pl.rs-online.com

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.