Online webinar: Automatyczna aplikacja etykiet na płytkach PCB

Firma Brady we współpracy z swoim dystrybutorem firmą PBTechnik zaprasza Państwa na webinar poświęcony automatyzacji w identyfikacji obwodów drukowanych.

 

Termin: 13 maja 2020

Godzina: 11:00

Czas trwania: 60 min

Platforma: GoToMeeting

Podczas webinaru pokażemy Państwu kompletne rozwiązania do identyfikacji obwodów drukowanych takie jak:

  • Drukarka i aplikator etykiet BradyPrinter A8500: precyzyjny druk i aplikacja nawet najmniejszych etykiet (4mmx 3,18mm) na płytki z obwodami drukowanymi
  • Podajnik etykiet ALF14: odpowiedzialny za automatyczne podawanie etykiet, nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej .
  • Specjalistyczne etykiety: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.

 

Link do webinaru zostanie wysłany na podany adres mailowy

 

Zarejestruj się już teraz!

BRADY Polska

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.