Czyszczenie i pielęgnacja posadzek w przemyśle z Kärcher

Przemysł wymaga rozwiązań, które są dedykowane tej branży, które znają jej specyfikę i poradzą sobie z licznymi wyzwaniami związanymi z pracą w tym sektorze. Kärcher – lider technologii czyszczenia przedstawia skuteczne sposoby na zachowanie czystości na posadzkach. A czystość w przemyśle zawsze skorelowana jest ze słowem, które jest nie do przecenienia w warunkach produkcji przemysłowej, jakim jest bezpieczeństwo.

 

Powierzchnie podłóg przeznaczonych do użytku w branży przemysłowej są odporne na bardzo intensywne użytkowanie, gładkie lub delikatnie strukturalne, pokryte powłoką zabezpieczającą lub cementem o wysokim stopniu gęstości. Mogą być pomalowane lub z dodatkiem piasku dla zwiększenia własności antypoślizgowych. Zadbać o takie posadzki pomoże  szorowarka. Kärcher prezentuje wybór tych urządzeń dedykowanych do przemysłu w specjalnej ofercie, w której otrzymasz za zakup urządzenia voucher na dalsze zakupy sprzętu profesjonalnego niemieckiego producenta.

Masz zadanie? Mamy rozwiązanie! Czyli jaka szorowarka dla przemysłu?

Możliwości tych urządzeń są ogromne. Aby w pełni wykorzystać je w konkretnym zakładzie przemysłowym, każda maszyna jest specjalnie konfigurowana przez ekspertów Kärcher, tak, by jej wyposażenie odpowiadało konkretnym potrzebom. Urządzenia Kärcher dzięki swej skuteczności pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny, a przez to bezpieczeństwa i ciągłości produkcji. Ich stosowanie przekłada się na wymierne korzyści finansowe i to nie tylko dzięki zmniejszonemu zużyciu środków czyszczących, ale także dzięki ergonomicznej pracy.

Kärcher w ofercie posiada wiele urządzeń do mycia posadzek – szorowarek. Jednak ze względu na skalę działalności przemysłowej i wymogi tego sektora często korzysta się z większych, wydajniejszych maszyn z fotelem dla operatora. Na przykład szorowarka Kärcher B 150 R. Jest to szorowarka dedykowana dla przemysłu ale też handlu czy logistyki. Przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni o wielkości od 5000 do 10000 m².

 

Swobodna praca nawet w wąskich przejściach

Krótka i wąska budowa urządzenia gwarantuje wysoką łatwość manewrowania umożliwiając swobodną pracę w wąskich przejściach. W wyposażeniu system wymiennych głowic, panel sterowania EASY i system kluczy KIK. Szorowarka może pracować w trybie eco!efficiency, który znacznie obniża głośność pracy. Dodatkowo w trybie eco!efficiency urządzenie pobiera znacznie mniej energii co pozwala na wydłużenie czasu pracy na akumulatorach i wydłużenie żywotności samych akumulatorów (zwiększona ilość cykli ładowania) oraz szczotek. Opcjonalnie można doposażyć w boczne szczotki podmiatające.

Dodatkowo w trwającej od lutego 2020 do końca roku ofercie, przy zakupie tego lub innych, wybranych modeli szorowarek Kärcher, otrzymasz voucher o wysokości nawet 4 000 zł na zakup produktów Kärcher linii Professional.

 

SPRAWDŹ.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.