Drukarki etykiet z serii ZX1000i - przemysłowa wydajność GoDEX w Twoim zasięgu.

Wiodący dostawca rozwiązań do druku etykiet, firma GoDEX, oferuje w swoim portfolio popularną, przemysłową serię ZX1000i. W skład serii ZX1000i, wchodzą modele ZX1200i, ZX1300i oraz ZX1600i, które charakteryzują się wysoką wydajnością, prostą obsługą oraz wytrzymałością. Użytkownik może wybrać wariant, który będzie najlepiej dopasowany do jego potrzeb. Najlepszą jakość wydruku gwarantuje głowica o rozdzielczości 600 dpi, którą oferuje model ZX1600i. Urządzenia zostały wyposażone między innymi w 3 gniazda USB oraz przycisk szybkiego kalibrowania, który w połączeniu z wyraźnym 3,2-calowym, kolorowym ekranem dotykowym zapewnia najwyższą prostotę obsługi, nawet gdy drukarka pracuje bez komunikacji z komputerem. Wszystkie te cechy sprawiają, że seria ZX1000i jest niezwykle łatwa w obsłudze, co ma korzystny wpływ na efektywność pracy. Trudno dostępne miejsca nie są przeszkodą – drukarki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najwięcej funkcjonalności, w jak najmniejszej obudowie, co dodatkowo pozwala oszczędzić przestrzeń w zapełnionych magazynach i halach produkcyjnych. Producent chcąc zadbać o kompleksowe przygotowanie operatora do pracy, dołączył do każdej drukarki bezpłatne oprogramowanie GoLabel, umożliwiające tworzenie etykiet z kodami 1D, 2D, grafiką i różnymi krojami czcionek.

Drukarki ZX1000i to rozwiązania dedykowane logistyce, magazynowaniu i produkcji, które doskonale  sprawdzą się zarówno w wysoko nakładowych wydrukach jak i mniejszych, nastawionych na precyzyjne wyniki.


Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń GoDEX jest firma Koncept-L S.A.

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.