Katalog norelem THE BIG GREEN BOOK 2020, czyli dostęp do 60 tys. komponentów

Inżynierowie mogą już korzystać z najnowszego wydania znanego katalogu produktowego THE BIG GREEN BOOK prezentującego ponad 60 000 standardowych komponentów i części maszyn.

Firma norelem - globalny ekspert w zakresie komponentów standardowych - po raz pierwszy podzieliła na dwie części obecną edycję katalogu THE BIG GREEN BOOK, którą zaprojektowano pod kątem pomocy inżynierom w szybkim odnajdowaniu potrzebnych części i komponentów. Oba tomy łączą ponad 2200 stron, prezentując produkty, dane techniczne i przewodniki.

Do nowych produktów rozszerzających ofertę norelem należą koła zębate z tworzywa sztucznego oraz łańcuchy rolkowe, wskaźniki poziomu oleju/olejowskazy, trzpienie ustalające klasy premium oraz modułowe szyny/listwy rolkowe. 98% komponentów jest dostępnych bezpośrednio z magazynu do szybkiej wysyłki.

- THE BIG GREEN BOOK to niezastąpiony przewodnik dla projektantów na całym świecie. Firmowy slogan «Find it. Get it. Go.» i nasz katalog produktowy odzwierciedlają ten fakt, pomagając inżynierom w szybkim pozyskaniu produktów koniecznych do utrzymania projektów w ruchu - powiedział Marcus Schneck, CEO norelem. - Katalog został podzielony na dwie części z powodu większej niż kiedykolwiek liczby oferowanych elementów standardowych. Przejrzysta struktura i bardziej poręczne wydanie pomogą naszym klientom w codziennej działalności.

Drukowaną wersję katalogu w j. angielskim można zamówić bezpłatnie, a pod adresem https://www.norelem.com/pl/en/Download/Documents.html dostępne są wersje PDF w dodatkowych ośmiu językach.

Więcej informacji o firmie norelem i bezpłatnej kopii katalogu THE BIG GREEN BOOK można uzyskać na stronie www.norelem.pl lub wysyłając maila na adres: info@norelem.pl

 

O firmie norelem

norelem to jeden z najważniejszych globalnych producentów i dostawców standardowych elementów maszyn. Firma dostarcza ponad 60,000 standardowych komponentów do budowy maszyn oraz wiele produktów z zakresu automatyzacji produkcji.

Dziewięćdziesiąt osiem procent pozycji jest dostępnych od ręki z magazynu wraz z ofertą pomocy technicznej na miejscu dla oferowanych produktów.

 

THE BIG GREEN BOOK

Jest to zarówno katalog koncepcji firmy norelem, jak i książka referencyjna.

To ostateczny przewodnik z zakresu standardowych komponentów technicznych.

Katalog THE BIG GREEN BOOK łączy w jednym miejscu informacje o produktach, specyfikacje i dane techniczne. Powstały  przy użyciu logicznej sekwencji numerów artykułów w oparciu o  etapy produkcji, zawiera odniesienia do najlepszych praktyk oraz porady i wskazówki.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.