Terminal danych N5S Minke marki Newland – dla wymagającego środowiska.

Marka Newland prezentuje terminal danych N5S Minke, zaprojektowany w unikatowy sposób, tak aby łączył w sobie funkcjonalność najnowszych, dotykowych kolektorów z ponadprzeciętną wytrzymałością urządzeń przemysłowych. Komputer mobilny jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy, umożliwiający bezproblemowe korzystanie z dostępnych aplikacji. Zamiennie użytkownik może używać klawiatury mechanicznej, która w znaczącym stopniu ułatwia pracę z urządzeniem, na przykład gdy operator ma na sobie grube rękawice. Dzięki ochronie zgodnej z normą IP65 oraz odporności na upadki z wysokości 1,5 m na betonowe powierzchnie, N5S Minke sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

Terminal danych oparty jest na systemie operacyjnym Android 9.0 Pie, dzięki czemu oprócz intuicyjności, użytkownik ma zapewniony dostęp do szerokiej bazy aplikacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zastosowana technologia odczytu pozwala na bezproblemową i dokładną rejestrację kodów 1D i 2D, a ponadto umożliwia odczyt tagów w technologii NFC.

W pakiecie urządzenie oferuje oprogramowanie Ndevor – autorski software firmy Newland, który gwarantuje proste zarządzanie wieloma urządzeniami z pozycji jednego komputera.

Praktycznym rozwiązaniem jest również szereg wizualnych, dźwiękowych i dotykowych informacji zwrotnych. Wyraźna sygnalizacja przebiegu procesu skanowania, znacząco ułatwia pracę z urządzeniem w ciemnych i hałaśliwych pomieszczeniach.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Newland jest firma Koncept-L S.A.

Wejdź na stronę www.koncept-l.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.