HPAmeeting 2019 - premierowe targi w branży hydrauliki, pneumatyki i automatyki!

W dniach 27-28 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się nowe wydarzenie - Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Automatyki w Procesach Przemysłowych HPAmeeting.

Celem targów jest umożliwienie prezentacji najnowszych produktów, technologii i urządzeń stosowanych m.in. w: elementach i systemach hydraulicznych, elementach i systemach pneumatycznych, sterowaniu i mechatronice, napędach, układach napędowych i ich podzespołach, a także technikach pomiarowych i laboratoryjnych.

Patronat nad wydarzeniem objął m.in.: CETOP European Fluid Power Committee oraz Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych.

 

W trakcie wystawy odbędą się bezpłatne Seminaria:

  • "Sektor techniki płynowej - nowoczesne rozwiązania techniczne", Korporacja Napędów i Sterowań Hydraulicznych i Pneumatycznych
  • "Predykcyjne utrzymanie ruchu maszyn z użyciem układów ciągłego monitorowania", firmę Adenso Adapted Engineering Solutions

 

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie HPAmeeting w jej centrum, to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne.

Do odwiedzenia HPAmeeting zostaną zaproszeni dyrektorzy, inżynierowie, kierownicy i specjaliści ds. technicznych oraz utrzymania ruchu, główni mechanicy i technolodzy kadra zarządzająca zakładów i linii produkcyjnych. Nasi odwiedzający będą reprezentować m. in. branże: automotive, lotniczą, budowlaną, rolniczą, medyczną, szklarską i spożywczą oraz maszyn i narzędzi.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.hpameeting.pl

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: Małgorzata Krawiec - Menedżer projektu

tel. kom. +48 510 030 325,

e-mail: hpameeting@exposilesia.pl.

Miejsce targów: Expo Silesia Sp. z o.o., ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, www.exposilesia.pl.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.