Bezpłatne webinary “Interfejs DDI” oraz „Technika decentralna"

Spotkania i konsultacje online cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego firma SEW-EURODRIVE kontynuuje cykl bezpłatnych webinarów dla szerokiego grona odbiorców. Podczas webinarów zaprezentowane zostanę najnowsze produkty SEW-EURODRIVE oraz korzyści z ich zastosowania.

 

W dniu 23 lipca o godz. 10:00 SEW-EURODRIVE pokaże Interfejs DDI, który pozwala łatwo, szybko i automatycznie skonfigurować falownik do podłączonego silnika. Jak to możliwe? Po prostu bierzesz silnik z interfejsem DDI, podłączasz do falownika i już, wszystko gotowe – falownik samodzielnie zaciągnie informacje i dane.

Dzięki temu, użytkownik może skoncentrować się na dalszych czynnościach uruchomieniowych związanych z procesem i aplikacją. Interfejs DDI umożliwia również przesyłanie danych diagnostycznych o stanie napędu, takich jak temperatura czy sygnały z czujników dodatkowych. W czasie tej prezentacji poznasz wszystkie korzyści z zastosowania interfejsów DDI, takie jak elastyczna produkcja, oszczędność czasu i redukcja kosztów instalacji.

 

W tym samym dniu, 23 lipca o godz. 12:00, zaprezentowane będą także rozwiązania techniki decentralnej. Technika decentralna przenosi falownik i logikę na pole walki, czyli tam, gdzie powstaje prędkość oraz moment obrotowy – jest to rozwiązanie, którego potrzebujesz. Z rozwiązaniami decentralnymi, inaczej zwanymi również rozproszonymi, spotykamy się coraz częściej i to nie tylko w fabrykach, ale też w życiu codziennym. Dobrze znamy ich zalety, takie jak modułowa, zwarta budowa czy brak konieczności stosowania szaf sterujących, ale czy oby na pewno to wszystko, co oferuje technika decentralna? Otóż nie!

Zapraszamy na webinar o technice decentralnej, podczas którego w krótki i przystępny sposób zaprezentowane zostaną rozwiązania SEW-EURODRIVE, możliwości, jakie dają oraz korzyści z ich zastosowania. W czasie webinaru przekonasz się, jak wiele technika decentralna może ci zaoferować.

Webinary poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem.

>>>Zapraszamy do rejestracji.<<<

 

Webinary - informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronie webinaru. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 22 lipca.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Webinary rozpoczynają się o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Podobnie z drugim szkoleniem, które rozpocznie się o 12:00.

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.