Dwa bezpłatne webinary SEW-EURODRIVE jednego dnia

Spotkania i konsultacje online cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego SEW-EURODRIVE kontynuuje cykl bezpłatnych webinarów dla szerokiego grona odbiorców. Podczas webinarów zaprezentowane zostaną najnowsze produkty SEW-EURODRIVE oraz korzyści z ich zastosowania.

 

20 sierpnia o godzinie 10:00 zapraszamy na webinar „Podstawy techniki napędowej – motoreduktory” (czas trwania: 1,5h)

Motoreduktor to serce naszych rozwiązań techniki napędowej. Lokalnie produkujemy 5 różnych typów przekładni o nieskończonej ilości opcji dodatkowych i o maksymalnym momencie obrotowym 13000Nm. Wiedza ta jest niezbędna do właściwego doboru techniki napędowej do konkretnego zastosowania i wymagań branży. Jest to skuteczny sposób na optymalizację kosztów oraz zadbanie o wysoką  efektywność energetyczną rozwiązania.  

W czasie webinaru poznacie czym jest paszport naszego motoreduktora i jak znajomość symboli tam zamieszczonych wpływa na szybkość i skuteczność Waszego działania.

Zdradzimy najczęściej popełniane błędy przy doborze motoreduktorów i zaprezentujemy narzędzia on-line, które w kilka minut pokażą właściwą konfigurację.

Co więcej, dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas eksploatacji motoreduktora, tak aby wydłużyć jego żywotność i zapobiec nieplanowanym przestojom linii produkcyjnej.

Webinar poprowadzi Jakub Szewczyk, trener SEW-EURODRIVE z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w zakresie serwisu mechanicznego.

>>>Zapraszamy do rejestracji<<<

 

W tym samym dniu, 20 sierpnia, ale o godzinie 12:30 (czas trwania: 1,5h) podzielimy się wiedzą z zakresu „Efektywna automatyzacja produkcji”.

Industry 4.0, Smart Factory, Digitalizacja, Efektywność energetyczna – to pojęcia coraz częściej pojawiające się w kontekście budowania inteligentnych fabryk oraz automatyzacji procesów produkcji. Brzmi skomplikowanie? To nic innego jak zastosowanie najnowszych komponentów techniki napędowej i stworzenie efektywnych rozwiązań przy wsparciu zaawansowanej wiedzy. 

Podczas tego webinaru dowiecie się jakie produkty i rozwiązania SEW-EURODRIVE wpisują się w nasz modułowy system rozwiązań automatyzacji produkcji. Pokażemy sposoby na optymalizację  kosztów inwestycji, zwiększenie elastyczności produkcji oraz efektywności energetycznej.

Stawiamy na efektywną automatyzację, która gwarantuje niezawodność i dostępność systemów w niepewnych czasach.

Webinar poprowadzi Konrad Florczyk, inżynier aplikacyjny SEW-EURODRIVE z wieloletnim doświadczeniem w doborze i optymalizacji rozwiązań napędowych.

>>>Zapraszamy do rejestracji<<<

 

Webinary rozpoczynamy o godz. 10:00 od szybkiego omówienia spraw organizacyjnych i sprawdzenia jakości połączenia. Podobnie z drugim szkoleniem, które rozpoczynamy o 12:30.

Czas trwania obu webinarów to 90 min.

Rejestracja dostępna jest do godziny 12:00 dnia 19 sierpnia.

Informacje praktyczne

Instrukcję do rejestracji znajdziesz na stronach webinarów. Po rejestracji na Twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie w formie indywidualnego kodu oraz link do szkolenia „View online event”. Dodatkowo w załączniku będzie znajdował się plik umożliwiający dodanie tego wydarzenia do kalendarza Outlook.

Szkolenie prowadzone będzie poprzez połączenie Cisco Webex, które można uruchomić z poziomu przeglądarki bez dodatkowego oprogramowania. Link do połączenia Webex zostanie wysłany pod wskazany adres e-mail dzień przed prezentacją z adresu webinar@sew-eurodrive.pl

Po dołączeniu do platformy mikrofony oraz kamery zostaną wyłączone automatycznie przez prowadzącego w celu podniesienia jakości połączenia. Podczas prezentacji dostępny będzie czat z ekspertem technicznym. Po zakończeniu prezentacji odpowiemy na najczęściej zadawane pytania, będzie to również czas na dyskusję.

Zapisz się na nasz webinar już dziś!

SEW-EURODRIVE Polska

Jeśli masz pytania, napisz do nas na webinar@sew-eurodrive.pl

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.