Automatyzacja i robotyzacja

ASKOM Sp. z o.o.
ul. Józefa Sowińskiego 13
44-100 Gliwice
tel. +48 32 30 18 100
fax +48 32 30 18 101
biuro@askom.pl

AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA

ASKOM jest integratorem systemów automatyki, zarządzania produkcją (MES/MOM) oraz producentem oprogramowania przemysłowego. Dzięki naszym kompetencjom klienci otrzymują z jednego źródła rozwiązania, które optymalnie integrują systemy produkcyjne z systemami zarządzania, mając na celu minimalizację kosztów i maksymalizację efektywności produkcji. Oferujemy projektowanie i wykonanie „pod klucz” systemów dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.
ASKOM jest producentem systemu Asix.Evo (ponad 13 000 użytkowanych licencji, 50 firm integratorskich) – pakietu projektowania i realizacji przemysłowych systemów IT, oferującego bogatą funkcjonalność, jakiej oczekuje się od systemów HMI/SCADA/MES. Stanowi również doskonałą platformę dla rozwiązań dedykowanych takich jak: Asix Energy – monitoring mediów, Asix OEE – monitoring efektywności produkcji, GEO SCADA – monitoring rozległych sieci dystrybucyjnych w oparciu o technologie mapowe GIS. .

SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce budynkowej, przemysłowej i infrastrukturalnej. Od 28 lat promuje rozwiązania podnoszące efektywność ekonomiczną, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania poszczególnych instalacji i całych obiektów. Ofertę firmy tworzą m.in. sterowniki PLC, komputery przemysłowe (panelowe, do szaf rack, typu BOX) i panele operatorskie (także panele webowe).
Szczególne miejsce w portfolio SABUR zajmują inteligentne systemy: zarządzania (np. zużyciem mediów, oświetleniem, danymi procesowymi), zdalnego dostępu serwisowego (Ubiquity), bezprzewodowego monitoringu instalacji w standardzie IoT i raportowania (Dream Report) oraz platformy wizualizacyjne SCADA/BMS/HMI (Premium HMI, Uniqo HMI).
Ostatnie ogniwo stanowią podzespoły do automatyki i urządzenia pomiarowe – w tym liczniki energii elektrycznej jedno- i dwukierunkowych, do pomiarów półpośrednich i bezpośrednich, zgodnych z MID, z wyjściem impulsowym lub interfejsami komunikacyjnymi (M-Bus, Modbus i S-Bus).

Systemy z oferty SABUR niezawodnie pracują w różnych typach obiektów (takich jak centra handlowe i logistyczne, biurowce, hotele, domy studenckie, przedsiębiorstwa przemysłowe i usługowe, szpitale, szkoły czy centra kultury (filharmonia). Z powodzeniem sprawdzają się w trudnodostępnych instalacjach umiejscowionych na lądzie (szkółki leśne, farmy fotowoltaiczne) a także na wodzie (morskie systemy automatyki).

Staubli Łódź Sp. z o.o.

Łagiewniki Nowe

ul. Okólna 80/82

95-002 Smardzew

tel. +48 42 636 85 04

staubli.pl@staubli.com

Jako jeden z wiodących producentów robotów przemysłowych na świecie firma Stäubli posiada w swojej ofercie zarówno modele 4-osiowe, jak i 6-osiowe. Nasze ramiona cechują się wysoką precyzją, nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, bezpieczeństwem pracy.

Zakres udźwigu to od 1 kg do 150 kg, zależnie od ramienia. Duża różnorodność modeli ramion pozwala na optymalne dopasowanie produktu do potrzeb aplikacji. Oprócz standardowych ramion firma Stäubli produkuje wersje specjalistyczne takie, jak: HE (środowisko o podwyższonej wilgotności), CLEANROOM (środowisko o wysokim stopniu czystości), STERICLEAN (środowisko sterylne), ESD (środowisko o wysokiej ochronie ESD), PAINT (ramiona dedykowane do aplikacji lakierniczych). Warstwa sprzętowa to nie wszystko, w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, dzięki któremu integracja robota na linii produkcyjnej przebiega bezproblemowo. Nasza firma prowadzi również szkolenia w swoim centrum szkoleniowym usytuowanym pod Łodzią.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.