Automatyzacja i robotyzacja

INTEK Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 18
14-260 Lubawa
tel.+48 89 64 53 173
fax +48 89 64 53 195
intek@intek.eu.com

Firma Intek sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie tworzenia i integracji maszyn, urządzeń oraz systemów automatyki przemysłowej. Oferuje kompleksowe rozwiązania dedykowane dla potrzeb indywidualnych Klienta zawierające projektowanie i wykonanie systemów automatyki „pod klucz” dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów dla wielu gałęzi przemysłu. Posiada wyszkoloną kadrę inżynierską w zakresie mechaniki, automatyki i robotyki oraz własny zakład produkcyjny z rozbudowanym parkiem maszynowym. Umożliwia to produkcję i nadzór nad jakością oferowanych urządzeń począwszy od projektu mechanicznego, elektrycznego poprzez wykonawstwo, prefabrykację szaf, kończąc na instalacji i uruchomieniu u Klienta. Firma INTEK sp. z o.o. zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ze zdalną diagnostyką włącznie.

Oferujemy:

  • Systemy transportu technologicznego (transportery, windy, obrotnice, przesuwnice, sztaplarki itp.),
  • stanowiska paletyzacji, depaletyzacji i kompletacji elementów oparte o roboty przemysłowe, i manipulatory wieloosiowe.
  • zaklejarki kartonów,
  • platformy obsługowe,
  • inne wg potrzeb klientów.

Wykorzystywane przez nas rozwiązania bazują na komponentach światowych liderów:

  • sterowniki PLC – Siemens S7-300, 400, S7-1200,1500, inne wg potrzeb Klientów,
  • sieci przemysłowe – Profinet, Profibus i inne,
  • panele operatorskie – Simatic HMI comfort, Simatic IPC,
  • roboty przemysłowe – Kuka, ABB,
  • napędy w technice szafowej decentralnej SEW, Nord.

KIPP POLSKA Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7
53-238 Wrocław
tel. +48 71 339 21 44
fax +48 71 336 22 63
polska@kipp.pl

Firma KIPP jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.

Na polskim rynku już od ponad 10 lat produkty marki KIPP cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem wielu klientów.

W ofercie m.in. rękojeści nastawne, uchwyty przemysłowe, dźwignie zaciskowe, pokrętła, trzpienie ustalające, zatrzaski kulkowe, dociskacze spawalnicze, zaciski, łapy mocujące, zawiasy, zapięcia, wibroizolatory, dociski boczne, systemy szybkiego przezbrajania palet, imadła, systemy mocujące do obróbki 5-osiowej, uchwyty frezarskie.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 102/104

02-230 Warszawa

tel. +48 22 738 18 00

fax +48 22 758 87 35

info@boschrexroth.pl

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań i dostawcy rozwiązań dla Przemysłu 4.0, urzeczywistniających wizję Fabryki Przyszłości.

Dla branży automatyzacji przemysłu koncern oferuje systemy napędów i sterowania z wykorzystaniem komponentów z zakresu: hydrauliki, napędów elektrycznych oraz precyzyjnej techniki przemieszczeń liniowych i montażu. Dostarczane przez fi rmę Bosch Rexroth rozwiązania stanowią połączenie różnych rodzajów napędów z układem sterowania, tworząc tym samym jeden spójny system. Dysponując zespołem specjalistów technicznych, fi rma Bosch Rexroth oferuje zarówno rozwiązania spełniające indywidualne wymagania klienta, jak i kompleksowe rozwiązania dopasowane do specyfi ki gałęzi przemysłu m.in. motoryzacyjnego, spożywczego, techniki produkcji opakowań, technik montażu półprzewodników i solarów.

Adresy biur regionalnych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.pl/kontakt .

SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Inteligentne systemy zarządzania zużyciem mediów i automatyka w obiektach są w stanie obniżyć koszty eksploatacyjne nawet o 30%. Rozwiązania do automatycznego sterowania instalacjami technicznymi, na co dzień używane przez naszych klientów, nie tylko przynoszą im wymierne efekty finansowe (np. przez zmniejszenie zużycia mediów), lecz także zwiększają bezpieczeństwo i komfort użytkowania obiektów. Wspomagają również codzienną pracę personelu obsługi, a właścicielom i menedżerom ułatwiają skuteczniejsze zarządzanie w oparciu o wiarygodne, bieżące oraz dostępne z każdego miejsca dane obiektowe.

Sabur dostarcza kompleksowe rozwiązania automatyzacji dla wielu dziedzin gospodarki. Są to systemy do zarządzania instalacjami technicznymi obiektów infrastrukturalnych i przemysłowych o otwartej architekturze i łatwej integracji z systemami FM, ERP, BI. Firma dostarcza także oprogramowanie przemysłowe (do raportowania i wizualizacyjne – BI i HMI/SCADA/BMS), komponenty do automatyki przemysłowej i budynkowej (w tym czujniki i urządzenia wykonawcze), systemy monitoringu i zarządzania zużyciem energii elektrycznej i innych mediów, systemy bezprzewodowej transmisji danych oraz zdalnego dostępu serwisowego do instalacji i urządzeń.

Staubli Łódź Sp. z o.o.

Łagiewniki Nowe

ul. Okólna 80/82

95-002 Smardzew

tel. +48 42 636 85 04

staubli.pl@staubli.com

Jako jeden z wiodących producentów robotów przemysłowych na świecie fi rma Stäubli posiada w swojej ofercie zarówno modele 4-osiowe, jak i 6-osiowe. Nasze ramiona cechują się wysoką precyzją, nowatorskimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, bezpieczeństwem pracy.

Zakres udźwigu to od 1 kg do 150 kg, zależnie od ramienia. Duża różnorodność modeli ramion pozwala na optymalne dopasowanie produktu do potrzeb aplikacji. Oprócz standardowych ramion fi rma Stäubli produkuje wersje specjalistyczne takie, jak: HE (środowisko o podwyższonej wilgotności), CLEANROOM (środowisko o wysokim stopniu czystości), STERICLEAN (środowisko sterylne), ESD (środowisko o wysokiej ochronie ESD), PAINT (ramiona dedykowane do aplikacji lakierniczych). Warstwa sprzętowa to nie wszystko, w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie, dzięki któremu integracja robota na linii produkcyjnej przebiega bezproblemowo. Nasza fi rma prowadzi również szkolenia w swoim centrum szkoleniowym usytuowanym pod Łodzią.

TriboTec Polska Sp. z o. o.

ul. Grabiszyńska 281

53-234 Wrocław

tel: +48 71 7575 600

tribotec@tribotec.pl

TriboTec to uznany producent i dostawca systemów centralnego smarowania, techniki dozowania precyzyjnego oraz techniki dla pojazdów szynowych.

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wyrobów, rozsądna cena produktów, profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz fachowy montaż i serwis systemów.

Posiadamy setki zadowolonych Klientów i liczne referencje. Nasze systemy działają a przede wszystkim przynoszą wymierne korzyści w niemal każdej gałęzi przemysłu.

W zakresie centralnego smarowania TriboTec dostarcza rozwiązania do m.in. przemysłu ciężkiego, wydobywczego, hutniczego, cementowego, maszynowego, energetycznego, spożywczego i innych.

Oferujemy systemy do smarów i olejów; od jednego do nawet kilkuset punktów smarowania; zasilane ręcznie, pompami elektrycznymi lub pneumatycznymi. Różnorodność wyrobów i modułowa konstrukcja pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania niemal do każdego zapytania.

Dostarczamy i uruchamiamy systemy dozowania precyzyjnego stosowane w procesie produkcji i montażu. Możemy aplikować smary, kleje, silikony, pasy, spoiwa itp.

Jesteśmy również producentem piasecznic tramwajowych i kolejowych oraz systemów smarowania obrzeży kół dla pojazdów szynowych a także stacjonarnych smarowników szyn.

TriboTec poza sprzedażą systemów zajmuje się także doradztwem, projektowaniem, montażem i serwisem.

Tradycje TriboTecu sięgają roku 1925, kiedy to w dzisiejszej lokalizacji fabryki w Brnie (Czechy) została założona filia wiedeńskiej fabryki Louis Friedmann.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.