SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce budynkowej, przemysłowej i infrastrukturalnej. Od 28 lat promuje rozwiązania podnoszące efektywność ekonomiczną, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania poszczególnych instalacji i całych obiektów. Ofertę firmy tworzą m.in. sterowniki PLC, komputery przemysłowe (panelowe, do szaf rack, typu BOX) i panele operatorskie (także panele webowe).
Szczególne miejsce w portfolio SABUR zajmują inteligentne systemy: zarządzania (np. zużyciem mediów, oświetleniem, danymi procesowymi), zdalnego dostępu serwisowego (Ubiquity), bezprzewodowego monitoringu instalacji w standardzie IoT i raportowania (Dream Report) oraz platformy wizualizacyjne SCADA/BMS/HMI (Premium HMI, Uniqo HMI).
Ostatnie ogniwo stanowią podzespoły do automatyki i urządzenia pomiarowe – w tym liczniki energii elektrycznej jedno- i dwukierunkowych, do pomiarów półpośrednich i bezpośrednich, zgodnych z MID, z wyjściem impulsowym lub interfejsami komunikacyjnymi (M-Bus, Modbus i S-Bus).

Systemy z oferty SABUR niezawodnie pracują w różnych typach obiektów (takich jak centra handlowe i logistyczne, biurowce, hotele, domy studenckie, przedsiębiorstwa przemysłowe i usługowe, szpitale, szkoły czy centra kultury (filharmonia). Z powodzeniem sprawdzają się w trudnodostępnych instalacjach umiejscowionych na lądzie (szkółki leśne, farmy fotowoltaiczne) a także na wodzie (morskie systemy automatyki).

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.