Bezpieczeństwo maszyn i ludzi

Cert Partner

ul. Katowicka 13/2

45-061 Opole

tel. 77 442 68 90

kom. 604 380 091

biuro@certpartner.pl

Cert Partner jest rodzinną firmą, która od 18 lat zajmuje się oceną zgodności produktów z wymaganiami bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w bezpieczeństwie maszyn i produktów, podlegających wymaganiom oznaczenia CE. Prowadzimy szkolenia, doradzamy, przeprowadzamy audyty i pomagamy naszym klientom dostosować produkty do wymagań bezpieczeństwa. Dostarczamy również oprogramowanie wspomagające proces oceny zgodności, oceny ryzyka i certyfikacji maszyn. Realizujemy projekty dla najmniejszych i największych światowych firm produkcyjnych, wspierając je naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Wspomagamy również najbardziej znane na świecie jednostki certyfikujące.

Zapewniamy szeroką ofertę szkoleń praktycznych omawiających:

- najważniejsze wymagania przepisów krajowych i europejskich: dyrektywa maszynowa, niskonapięciowa, radiowa RED, kompatybilność elektromagnetyczna, minimalne wymagania BHP,

- szczegółowo wybrane wymagania przepisów krajowych / europejskich, a także wymagania norm i specyfikacji technicznych: instrukcja obsługi maszyn wg EN ISO 20607, algorytm wyznaczania Poziomu Nienaruszalności SIL, wyposażenie elektryczne maszyn, norma EN ISO 13849. Szkolenia przeprowadzamy w formie otwartej dla przedstawicieli różnych firm oraz zamkniętej według indywidualnego programu zamówionego przez firmę. Szkolenia realizujemy stacjonarnie oraz online live.

Ważnym obszarem naszej działalności jest również doradztwo oraz projekty wdrożenia. Zaufało nam już wiele firm, którym pomogliśmy w temacie:

- oznaczenia CE, minimalnych wymagań BHP, innych przepisów prawnych,

- norm i innych specyfikacji technicznych,

- znaków i systemów certyfikacji dobrowolnej (m.in. znak GS, ISO 9001, ISO/TS 16949 itp.).

Efektywność pracy w każdym obszarze zależy w dużej mierze od narzędzi, jakich do tej pracy użyjemy. W zakresie oceny zgodności funkcjonują różne narzędzia, dzięki którym ta sama praca może być łatwa i przyjemna lub wręcz odwrotnie. Jeżeli Państwa celem jest samodzielne ocenianie zgodności swoich produktów z wymaganiami przepisów czy norm, możemy Państwu pomóc w doborze najbardziej odpowiednich narzędzi. Polecamy oprogramowanie Safexpert, które wspomaga tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją. Narzędzie prowadzące krok po kroku do oznakowania CE maszyn i urządzeń..

Dräger Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
tel. +48 22 243 06 58
fax +48 22 243 06 59
bok-sd@draeger.com
serwis.polska@draeger.com

Dräger. Technika dla Życia.

    Firma Dräger produkuje wyroby z zakresu technologii medycznej i bezpieczeństwa. W ten sposób chronimy, podtrzymujemy i ratujemy życie ludzi na całym świecie w szpitalach, w jednostkach straży pożarnej, w pogotowiach, urzędach oraz w górnictwie i przemyśle.

    Na polskim rynku firma reprezentowana jest poprzez Dräger Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Biura w Katowicach, Bydgoszczy oraz Gdyni, przy których zlokalizowane są również serwisy, umożliwiają nam szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta.

    Firma Dräger dostarcza również produkty, rozwiązania i usługi z zakresu bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw na całym świecie - niezależnie od ich wielkości czy sektora przemysłu. Zapewniamy firmom i ich pracownikom ochronę, wsparcie oraz sprzęt ratujący życie w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Nasza szeroka gama produktów bezpieczeństwa obejmuje ochronę dróg oddechowych, urządzenia do wykrywania narkotyków i alkoholu oraz rozwiązania projektowane na zamówienie, a także sprzęt ochrony indywidualnej, serwis i szkolenia oraz przenośne i stacjonarne rozwiązania w zakresie detekcji gazów.

    Firma Dräger została założona w Lubece w 1889 roku, w piątym pokoleniu stała się światowym przedsiębiorstwem notowanym na giełdzie jako firma rodzinna. Dräger ma ponad 14 000 pracowników na całym świecie i jest obecna w ponad 190 krajach na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Schmersal-Polska

E.Nowicka, M.Nowicki Sp.j.

ul. Baletowa 29

02-867 Warszawa, Polska

tel.+48 22 250 88 01

info@schmersal.pl

Grupa Schmersal – Dostawca systemów i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo maszyn. Grupa Schmersal oferuje klientom największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn. Firma koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym.

Oferta ponad 25 000 produktów obejmuje m.in. wyłączniki bezpieczeństwa, elektromagnetyczne blokady i czujniki bezpieczeństwa, zapory świetlne i wielopromieniowe bariery świetlne bezpieczeństwa oraz przyciski zatrzymania awaryjnego i inne urządzenie sterownicze z funkcją bezpieczeństwa. Ponadto w ofercie znajdują się przekaźnikowe moduły bezpieczeństwa i programowalne sterowniki bezpieczeństwa.

Jako niezawodny partner wspieramy naszych klientów we wszystkich problemach związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym maszyn i ochroną pracy oraz oferujemy kompletne rozwiązania od jednego producenta. Nasi klienci mogą powierzyć nam odpowiedzialność za efektywną technikę bezpieczeństwa, aby skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Uważamy, że nasza praca jest uwieńczona sukcesem, gdy spełniamy oczekiwania naszych klientów i przyczyniamy się do bezpiecznego, zrównoważonego i innowacyjnego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.