Bezpieczeństwo maszyn i ludzi

People feel better in Colt conditions

Produkty i systemy firmy Colt International pozwalają tworzyć bezpieczne i komfortowe warunki pracy i życia w budynkach. Nasze systemy wentylacji, chłodzenia i oddymiania znajdują zastosowanie w budynkach przemysłowych, produkcyjnych, logistycznych i komercyjnych.

 1. Wentylacja

Zapewniamy sprawdzone rozwiązania w zakresie wentylacji przemysłowej (naturalnej oraz mechanicznej), a także wentylacji garaży i parkingów podziemnych. W palecie produktów oferowanych przez firmę Colt znajdują się m.in.:

 • klapy wentylacyjne (skrzydłowe i żaluzjowe)
 • żaluzje napowietrzające (czerpnie)
 • wentylatory
 • wywietrzaki liniowe
 1. Chłodzenie

Firma Colt proponuje tanie, wydajne i przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania do wentylacji i chłodzenia budynków wykorzystujące zjawisko chłodzenia adiabatycznego. W ofercie firmy w serii CoolStream znajdują się pojedyncze jednostki, a także całe moduły do chłodzenia latem i ogrzewania zimą . Mogą być wbudowane i zintegrowane z istniejącym już system wentylacji.

 1. Ochrona przeciwpożarowa

Rozwiązania z zakresu ochrony przeciwpożarowej firmy Colt to głównie systemy kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła. Wśród proponowanych produktów są m.in.:

 • klapy dymowe (skrzydłowe i żaluzjowe)
 • kurtyny dymowe (stałe i automatyczne)
 • okna oddymiające
 • wentylatory oddymiające
 • kurtyny pożarowe

Firma Colt zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od etapu projektowania, przez produkcję i montaż, aż po serwis i konserwację urządzeń. Wykorzystując nowoczesne narzędzia oraz szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego obiektu. Urządzenia firmy Colt spełniają wymogi i certyfikowane są zgodnie z polskimi i europejskimi normami.

Dräger Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
tel. +48 22 243 06 58
fax +48 22 243 06 59
sprzedaz.safety.pl@draeger.com
serwis.polska@draeger.com

Dräger. Technika dla Życia.

Firma Dräger założona została w roku 1989 w Lubece. Na polskim rynku jest reprezentowana przez Dräger Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie. Biura w Katowicach, Bydgoszczy, Gdyni i Głogowie, przy których zlokalizowane są również serwisy, umożliwiają nam szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta.

Spektrum oferowanych przez nas rozwiązań dla bezpieczeństwa jest tak szerokie, jak wymagania w przemyśle. Zagrożenie to nie tylko zapylenie, ale także gazy toksyczne i niedobór czy też nadmiar tlenu; idealnym towarzyszem podczas pracy są nasze niezawodne i trwałe przenośne detektory gazów, a gdy istnieje wymóg, iż pomiary muszą być prowadzone w wybranych lokalizacjach sposób ciągły, nasze stacjonarne systemy detekcji gazów zapewnią bezpieczeństwo Państwa pracowników i zakładu. Gdy niezbędne są ekonomiczne filtry oddechowe, półmaski i maski pełnotwarzowe do bardziej wymagających środowisk pracy, oferujemy pełen zakres produktów spełniających wymagania. Gdy stan powietrza uniemożliwia oddychanie, tlenowe lub powietrzne aparaty Dräger zapewniają źródło bezpiecznego powietrza oddechowego. Dopełnieniem oferty są seminaria techniczne i serwisowe organizowane przez AKADEMIĘ DRÄGER w biurze w Warszawie, pozwalające zdobyć wiedzę o tym, jak postępować w niebezpiecznych dla życia sytuacjach.

Zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością spełnimy Państwa indywidualne wymagania w tym zakresie.

Schmersal-Polska

E.Nowicka, M.Nowicki Sp.j.

ul. Baletowa 29

02-867 Warszawa, Polska

tel.+48 22 250 88 01

info@schmersal.pl

Grupa Schmersal – Dostawca systemów i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo maszyn. Grupa Schmersal oferuje klientom największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn. Firma koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym.

Oferta ponad 25 000 produktów obejmuje m.in. wyłączniki bezpieczeństwa, elektromagnetyczne blokady i czujniki bezpieczeństwa, zapory świetlne i wielopromieniowe bariery świetlne bezpieczeństwa oraz przyciski zatrzymania awaryjnego i inne urządzenie sterownicze z funkcją bezpieczeństwa. Ponadto w ofercie znajdują się przekaźnikowe moduły bezpieczeństwa i programowalne sterowniki bezpieczeństwa.

Jako niezawodny partner wspieramy naszych klientów we wszystkich problemach związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym maszyn i ochroną pracy oraz oferujemy kompletne rozwiązania od jednego producenta. Nasi klienci mogą powierzyć nam odpowiedzialność za efektywną technikę bezpieczeństwa, aby skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Uważamy, że nasza praca jest uwieńczona sukcesem, gdy spełniamy oczekiwania naszych klientów i przyczyniamy się do bezpiecznego, zrównoważonego i innowacyjnego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.