Dräger Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
tel. +48 22 243 06 58
fax +48 22 243 06 59
sprzedaz.safety.pl@draeger.com
serwis.polska@draeger.com

Dräger. Technika dla Życia.

Firma Dräger założona została w roku 1989 w Lubece. Na polskim rynku jest reprezentowana przez Dräger Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie. Biura w Katowicach, Bydgoszczy, Gdyni i Głogowie, przy których zlokalizowane są również serwisy, umożliwiają nam szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta.

Spektrum oferowanych przez nas rozwiązań dla bezpieczeństwa jest tak szerokie, jak wymagania w przemyśle. Zagrożenie to nie tylko zapylenie, ale także gazy toksyczne i niedobór czy też nadmiar tlenu; idealnym towarzyszem podczas pracy są nasze niezawodne i trwałe przenośne detektory gazów, a gdy istnieje wymóg, iż pomiary muszą być prowadzone w wybranych lokalizacjach sposób ciągły, nasze stacjonarne systemy detekcji gazów zapewnią bezpieczeństwo Państwa pracowników i zakładu. Gdy niezbędne są ekonomiczne filtry oddechowe, półmaski i maski pełnotwarzowe do bardziej wymagających środowisk pracy, oferujemy pełen zakres produktów spełniających wymagania. Gdy stan powietrza uniemożliwia oddychanie, tlenowe lub powietrzne aparaty Dräger zapewniają źródło bezpiecznego powietrza oddechowego. Dopełnieniem oferty są seminaria techniczne i serwisowe organizowane przez AKADEMIĘ DRÄGER w biurze w Warszawie, pozwalające zdobyć wiedzę o tym, jak postępować w niebezpiecznych dla życia sytuacjach.

Zapraszamy do kontaktu.
Z przyjemnością spełnimy Państwa indywidualne wymagania w tym zakresie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.