Schmersal-Polska

E.Nowicka, M.Nowicki Sp.j.

ul. Baletowa 29

02-867 Warszawa, Polska

tel.+48 22 250 88 01

info@schmersal.pl

Grupa Schmersal – Dostawca systemów i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo maszyn. Grupa Schmersal oferuje klientom największy na świecie asortyment urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony ludzi i maszyn. Firma koncentruje się na wytwarzaniu produktów zapewniających bezpieczeństwo na stanowisku roboczym.

Oferta ponad 25 000 produktów obejmuje m.in. wyłączniki bezpieczeństwa, elektromagnetyczne blokady i czujniki bezpieczeństwa, zapory świetlne i wielopromieniowe bariery świetlne bezpieczeństwa oraz przyciski zatrzymania awaryjnego i inne urządzenie sterownicze z funkcją bezpieczeństwa. Ponadto w ofercie znajdują się przekaźnikowe moduły bezpieczeństwa i programowalne sterowniki bezpieczeństwa.

Jako niezawodny partner wspieramy naszych klientów we wszystkich problemach związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym maszyn i ochroną pracy oraz oferujemy kompletne rozwiązania od jednego producenta. Nasi klienci mogą powierzyć nam odpowiedzialność za efektywną technikę bezpieczeństwa, aby skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Uważamy, że nasza praca jest uwieńczona sukcesem, gdy spełniamy oczekiwania naszych klientów i przyczyniamy się do bezpiecznego, zrównoważonego i innowacyjnego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.