Diagnostyka i aparatura kontrolno-pomiarowa

Andrzej Skrzypkowski
AS Instrument Polska
05-075 Warszawa ( Wesoła )
ul. Dzielna 21
Tel. +48 22 773 4662
Faks +48 22 773 4668
Kom. + 48 605 206 456
askrz@asinstrument.com.pl

Firma AS Instrument Polska to wyłączny przedstawiciel na rynku polskim szwedzkiej firmy SPM Instrument AB i upoważniony przedstawiciel Easy-Laser AB. AS Instrument specjalizuje się w zastosowaniu pomiarów w urządzeniach wirujących (silniki elektryczne, pompy, wentylatory, przekładnie zębate, sprężarki, generatory i inne).

Klientami firmy są producenci maszyn wirujących, firmy remontowe i zajmujące się utrzymaniem ruchu, producenci części zamiennych do różnych maszyn oraz użytkownicy maszyn wirujących.

Działalność AS Instrument dotyczy najczęściej takich branż jak: Produkcja energii i ciepła, przemysł Chemiczny i Petrochemiczny, Drzewny i Papierniczy, Spożywczy, Stalowniczy, Przetwórstwo metali, Wodnokanalizacyjny.

W naszej ofercie odnajdą Państwo:

 • Przyrządy przenośne do monitorowania stanu maszyn
  Wielofunkcyjne analizatory LEONOVA DIAMOND (3-kanały drgań) i EMERALD (1-kanał).
 • Instalowane na stałe systemy monitorowania stanu maszyn
  CMM (Condition Monitoring Modules); MG4 (Machine Guard); CMS (Continuous Monitoring System); Intellinova (Jednostki Logiczne z bezprzewodową transmisją danych).
 • Współpracujące z przyrządami przenośnymi i systemami kontroli ciągłej oprogramowanie komputerowe CONDMASTER-RUBY®.
 • Przyrządy pomocnicze do monitorowania i konserwacji maszyn (m.in. tester drgań VC200/250, Tester Łożysk BC200/250, elektroniczny stetoskop ELS14).
 • Systemy Easy-Laser do osiowania wałów
  System E710 (wersja z komunikacją bezprzewodową w technologii Bluetooth) do osiowania maszyn wirujących.
  Systemy E540, E710, E720 (wersje z komunikacją bezprzewodową w technologii Bluetooth) do osiowania maszyn wirujących.
 • Systemy specjalizowane: E930 – Extruder, E910/E915 Flange - do wież wiatrowych, E950 - Linebore, E960 – Turbine, E970/E975 - Parallelism, E920 – Geometrical, łożyskowych i maszyn produkcyjnych, E980 SAWMILL do pomiaru maszyn tartacznych.
 • Systemy BTA i BTA Digital do osiowania przekładni pasowych.
 • Systemy do osiowania maszyn oparte na najnowszej platformie XT: XT440 SHAFT i XT660, XT770 oraz XT550 (do pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem EX-PROOF).
 • Precyzyjne podkładki ustawcze Alignment Tools ze stali nierdzewnej do osiowania.
 • Detektory ultradźwiękowe do wykrywania nieszczelności i Mierniki Naciągu pasa Hilger u.Kern Niemcy.
 • Przyrządy i systemy do pomiaru wilgotności papieru, kartonu i różnych materiałów sypkich (ziarna, granulaty, proszki) Humimeter Austria.

SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce budynkowej, przemysłowej i infrastrukturalnej. Od 28 lat promuje rozwiązania podnoszące efektywność ekonomiczną, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania poszczególnych instalacji i całych obiektów. Ofertę firmy tworzą m.in. sterowniki PLC, komputery przemysłowe (panelowe, do szaf rack, typu BOX) i panele operatorskie (także panele webowe).
Szczególne miejsce w portfolio SABUR zajmują inteligentne systemy: zarządzania (np. zużyciem mediów, oświetleniem, danymi procesowymi), zdalnego dostępu serwisowego (Ubiquity), bezprzewodowego monitoringu instalacji w standardzie IoT i raportowania (Dream Report) oraz platformy wizualizacyjne SCADA/BMS/HMI (Premium HMI, Uniqo HMI).
Ostatnie ogniwo stanowią podzespoły do automatyki i urządzenia pomiarowe – w tym liczniki energii elektrycznej jedno- i dwukierunkowych, do pomiarów półpośrednich i bezpośrednich, zgodnych z MID, z wyjściem impulsowym lub interfejsami komunikacyjnymi (M-Bus, Modbus i S-Bus).

Systemy z oferty SABUR niezawodnie pracują w różnych typach obiektów (takich jak centra handlowe i logistyczne, biurowce, hotele, domy studenckie, przedsiębiorstwa przemysłowe i usługowe, szpitale, szkoły czy centra kultury (filharmonia). Z powodzeniem sprawdzają się w trudnodostępnych instalacjach umiejscowionych na lądzie (szkółki leśne, farmy fotowoltaiczne) a także na wodzie (morskie systemy automatyki).

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.