Hydraulika i pneumatyka

Hydac Sp. z o.o.
ul. Reymonta 17
43-190 Mikołów
tel. +48 32 326 29 00
fax +48 32 326 29 01
info@hydac.com.pl

HYDAC Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną, specjalizującą się w systemach hydraulicznych dla techniki stacjonarnej oraz mobilnej jak i w układach smarnych. Oprócz komponentów i systemów, oferta firmy HYDAC obejmuje także: projektowanie, montaż, uruchomienie oraz wyspecjalizowany serwis urządzeń. Oferowane inteligentne systemy i podzespoły wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pozwalając zoptymalizować procesy produkcyjne, zmniejszyć koszty oraz zwiększyć wydajność linii i układów.


Oferujemy:
• filtry do mediów roboczych, w tym gazów oraz filtry samoczyszczące dla techniki procesowej,
• agregaty filtracyjne przeznaczone do obsługi serwisowej i zabudowy w systemach, doposażone o czujniki klasy czystości oleju oraz zawartości wody rozpuszczonej w oleju,
• urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym urządzenia do analizy czystości technicznej komponentów oraz urządzenia do określania klasy czystości wodoru,
• hydroakumulatory i stacje akumulatorowe na różne media z odbiorami prawie wszystkich towarzystw kwalifikacyjnych i zgodnych z Europejską Dyrektywą Ciśnieniową 2014/68/UW,
• zawory sterujące, pompy dla techniki stacjonarnej oraz mobilnej o wartościach ciśnień roboczych do 1000 bar, w tym z dopuszczeniem zgodnym z dyrektywą ATEX z możliwością zastosowania w strefach zagrożonych wybuchem,
• komponenty hydrauliczne
• inteligentne czujniki z interfejsem IO-link, w tym z dopuszczeniem zgodnym z dyrektywą ATEX z możliwością zastosowania w strefach zagrożonych wybuchem,
• systemy sterowania i wizualizacji dla maszyn mobilnych,
• układy chłodzące stosowane w technice stacjonarnej oraz mobilnej,
• usługi i serwis.

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 102/104

02-230 Warszawa

tel. +48 22 738 18 00

fax +48 22 758 87 35

info@boschrexroth.pl

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań hydraulicznych, oferującego oprócz standardowych rozwiązań, najnowsze rozwiązania Connected Hydraulics, umożliwiające wykorzystanie ogromnego potencjału środowisk Przemysłu 4.0 oraz Internetu Rzeczy (IoT).

Oferta produktowa Bosch Rexroth obejmuje:

 • pompy i silniki tłoczkowe, pompy łopatkowe, pompy i silniki zębate, silniki promieniowe (w tym silniki marki Hägglunds), przekładnie planetarne, zawory, rozdzielacze on/off, zawory i rozdzielacze techniki proporcjonalnej i serwo, zawory i rozdzielacze mobilne, elektronikę sterującą, przekładnie planetarne, czujniki, fi ltry, akumulatory, złączki, agregaty, cylindry hydrauliczne (w tym serwocylindry do turbin);
 • projekty i realizacje układów hydraulicznych i elektrohydraulicznych dla wszystkich gałęzi przemysłu, zarówno dla nowych maszyn i urządzeń, jak i modernizowanych;
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w tym: naprawy i remonty, dostawy części zamiennych, przeglądy, diagnostykę elementów oraz maszyn i urządzeń, stałą obsługę serwisową u klienta, szkolenia.

Adresy biur regionalnych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.pl/kontakt .

Staubli Łódź Sp. z o.o.
Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 80/82
95-002 Smardzew
tel. +48 42 636 85 04
staubli.pl@staubli.com

Jako jeden z wiodących producentów szybkozłączy, grupa Stäubli zaspokaja potrzeby w zakresie połączeń w przypadku wszystkich typów cieczy, gazów, zasilania elektrycznego i danych. Pomagamy klientom z całego świata zwiększyć wydajność prowadzonej przez nich działalności bez szkody dla jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Jesteśmy dostawcą rozwiązań standardowych, jak i specjalnie opracowanych na potrzeby danej aplikacji. Długoletnia i ścisła współpraca z klientami z różnych sektorów przemysłu zaowocowała bogatym doświadczeniem w dziedzinie łączenia różnego rodzaju mediów. W ofercie posiadamy m.in.:

 • systemy bezpiecznych, bezodrzutowych szybkozłączy pneumatycznych
 • pistolety odmuchowe
 • przewody do instalacji sprężonego powietrza
 • elementy linii sprężonego powietrza
 • multizłącza modułowe CombiTac
 • szybkozłącza hydrauliczne z płaskimi powierzchniami zaworów
 • szybkozłącza z opcją obniżania ciśnienia w układzie podczas podłączania
 • multizłącza hydrauliczne (jednoczesne podłączenie kilku obiegów)

TriboTec Polska Sp. z o. o.

ul. Grabiszyńska 281

53-234 Wrocław

tel: +48 71 7575 600

tribotec@tribotec.pl

TriboTec to uznany producent i dostawca systemów centralnego smarowania, techniki dozowania precyzyjnego oraz techniki dla pojazdów szynowych.

Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wyrobów, rozsądna cena produktów, profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz fachowy montaż i serwis systemów.

Posiadamy setki zadowolonych Klientów i liczne referencje. Nasze systemy działają a przede wszystkim przynoszą wymierne korzyści w niemal każdej gałęzi przemysłu.

W zakresie centralnego smarowania TriboTec dostarcza rozwiązania do m.in. przemysłu ciężkiego, wydobywczego, hutniczego, cementowego, maszynowego, energetycznego, spożywczego i innych.

Oferujemy systemy do smarów i olejów; od jednego do nawet kilkuset punktów smarowania; zasilane ręcznie, pompami elektrycznymi lub pneumatycznymi. Różnorodność wyrobów i modułowa konstrukcja pozwala na znalezienie odpowiedniego rozwiązania niemal do każdego zapytania.

Dostarczamy i uruchamiamy systemy dozowania precyzyjnego stosowane w procesie produkcji i montażu. Możemy aplikować smary, kleje, silikony, pasy, spoiwa itp.

Jesteśmy również producentem piasecznic tramwajowych i kolejowych oraz systemów smarowania obrzeży kół dla pojazdów szynowych a także stacjonarnych smarowników szyn.

TriboTec poza sprzedażą systemów zajmuje się także doradztwem, projektowaniem, montażem i serwisem.

Tradycje TriboTecu sięgają roku 1925, kiedy to w dzisiejszej lokalizacji fabryki w Brnie (Czechy) została założona filia wiedeńskiej fabryki Louis Friedmann.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.