Napędy i sterowanie

Cantoni Motor S.A.

ul. 3 Maja 28

43-400 Cieszyn

tel. +48 33 813 87 00

fax +48 33 813 87 01

motor@cantonigroup.com

GRUPA CANTONI jest wiodącym w kraju i na świecie producentem silników elektrycznych i systemów napędowych w zakresie mocy od 0,04 kW do 6000 kW, hamulców do silników oraz narzędzi (w tym skrawających).

Produkcja silników jest realizowana w zakładach:

Besel S.A. – rok założenia 1950 r.

Celma Indukta S.A. – rok założenia 1878 r. i 1920 r.

Emit S.A. – rok założenia 1921 r.

Hamulce produkowane są w fi rmie:

Ema-Elfa Sp. z o.o. – rok założenia 1954 r.

Oferta Grupy Cantoni obejmuje silniki jednofazowe i trójfazowe ogólnego przeznaczenia, o różnych klasach sprawności oraz silniki do specjalnych zastosowań lub przeznaczone do pracy w szczególnych warunkach. Należą do nich silniki przeciwwybuchowe, trakcyjne, do pomp, dla przemysłu chemicznego i maszynowego, do pracy na statkach, w kopalniach i w elektrowniach oraz silniki do wielu innych aplikacji w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy silniki zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Nasze silniki spełniają normy krajowe i międzynarodowe.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa
tel. +48 22 516 20 60
biuro.warszawa@ntn-snr.fr

NTN-SNR Polska to oddział NTN-SNR Roulements – europejskiej gałęzi NTN Corporation, trzeciego wśród największych światowych producentów łożysk. NTN-SNR oferuje rozwiązania najwyższej jakości do aplikacji standardowych i precyzyjnych. Dzięki jednej z najszerszych gam produktów na rynku, może sprostać wszelkim wymaganiom. Przykładamy wielką wagę do tworzenia nowych, innowacyjnychrozwiązań, poszerzających funkcje łożysk. NTN-SNR to partner przyszłości gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom technologicznym. Działamy na rynku motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.

INDUSTRY – Rynek przemysłowy

NTN-SNR współpracuje z liderami z branży przemysłowej. Jesteśmy współudziałowcami rekordu prędkości najszybszego pociągu świata na kołach (574,8 km/h), bierzemy aktywny udział w rozwoju rynków energii słonecznej i wiatrowej. Rolnictwo, przekładnie, maszyny i narzędzia, przemysł wydobywczy, tekstylny czy hutnictwo – nasze produkty są wszędzie.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi dystrybutorami.

Optibelt Polska Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 261 91 68
fax +48 32 260 42 08
biuro@optibelt.pl

Grupa Arntz OPTIBELT jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości pasów napędowych.

Produkty OPTIBELT są stosowane we wszystkich aplikacjach, w których wymagana jest trwałość i bezkompromisowa jakość:

  • w maszynach przemysłowych,
  • w motoryzacji,
  • w branży rolniczej,
  • w branży AGD.

Firma OPTIBELT jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 1500 pracowników. Grupa Arntz OPTIBELT posiada siedem zakładów produkcyjnych w pięciu krajach. Siedziba mieści się w Höxter (Nordrhein-Westfalen). Wszystkie zakłady produkcyjne działają według tego samego kodeksu: siedem zakładów, pięć państw – jedna jakość!

Bosch Rexroth Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 102/104

02-230 Warszawa

tel. +48 22 738 18 00

fax +48 22 758 87 35

info@boschrexroth.pl

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań i dostawcy rozwiązań dla Przemysłu 4.0, urzeczywistniających wizję Fabryki Przyszłości.

Oferta produktowa Bosch Rexroth obejmuje: regulowane napędy elektryczne i sterowania, w tym m.in.: systemy sterowania CNC, napędy elektryczne, systemy automatyzacji, wkrętarki elektryczne z pełnym pomiarem momentu i kąta, systemy zgrzewania oporowego średniej częstotliwości oraz technikę przemieszczeń liniowych i montażu, jak np. prowadnice liniowe, mechanizmy śrubowotoczne, napędy liniowe, siłowniki elektryczne, profi le aluminiowe, systemy montażowe, systemy transportowe. Napędy i sterowania Bosch Rexroth gwarantują pewność sprawowania kontroli nad tym, co najbardziej nowoczesne, efektywne i wydajne. Oferowane przez naszą fi rmę produkty z zakresu sterowań znajdują zastosowanie w takich dziedzinach, jak: obrabiarki do metalu i drewna, maszyny do druku i przeróbki papieru, maszyny pakujące, manipulatory czy podajniki. Wieloletnie doświadczenie oraz bogata oferta dają naszym klientom to, co najważniejsze – gwarancję wyboru właściwego produktu – systemu sterowania.

Adresy biur regionalnych dostępne są na stronie: www.boschrexroth.pl/kontakt .

SEW-EURODRIVE Polska Sp. z o.o.
ul. Techniczna 5
92-518 Łódź
tel. +48 42 293 00 00
fax +48 42 293 00 49
sew@sew-eurodrive.pl

SEW-EURODRIVE Polska

jest światowym ekspertem techniki napędowej oraz automatyzacji produkcji.

Dla każdej aplikacji komponujemy indywidualne rozwiązania oparte na motoreduktorach, przekład- niach, silnikach, falownikach, komponentach techniki decentralnej oraz techniki serwo firmy SEW-EURODRIVE.

Rozwijamy się – wdrażamy nowoczesne rozwiązania logistyczne, jak samojezdne wózki transportowe AGV. Stworzyliśmy nową jakość automatyzacji: modułowy system automatyki MOVI-C®.

Dysponujemy specjalistyczną obsługą serwisową 24h/7 oraz szeroką ofertą szkoleniową w zakresie produktów, rozwiązań napędowych, jak również w zakresie rozwoju kadry inżynierskiej.

Systemy napędowe SEW-EURODRIVE znajdują zastosowanie w wielu branżach: przemysł motoryzacyjny, budowlany, produkcji napojów, żywności i dóbr konsumpcyjnych, transport i logistyka, systemy obsługi w portach i na lotniskach.

Międzynarodowy charakter firmy zapewnia wysokie standardy jakości. Potwierdza to wdrożony w SEW-EURODRIVE Polska system zarządzania jakością ISO 9001-2015 oraz higieną pracy OHSAS 18001.

Wybór techniki napędowej „made by SEW” jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa inwestycji.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.