Napędy i sterowanie

Cantoni Motor S.A.

ul. 3 Maja 28

43-400 Cieszyn

tel. +48 33 813 87 00

fax +48 33 813 87 01

motor@cantonigroup.com

GRUPA CANTONI jest wiodącym w kraju i na świecie producentem silników elektrycznych i systemów napędowych w zakresie mocy od 0,04 kW do 6000 kW, hamulców do silników oraz narzędzi (w tym skrawających).

Produkcja silników jest realizowana w zakładach:

Besel S.A. – rok założenia 1950 r.

Celma Indukta S.A. – rok założenia 1878 r. i 1920 r.

Emit S.A. – rok założenia 1921 r.

Hamulce produkowane są w fi rmie:

Ema-Elfa Sp. z o.o. – rok założenia 1954 r.

Oferta Grupy Cantoni obejmuje silniki jednofazowe i trójfazowe ogólnego przeznaczenia, o różnych klasach sprawności oraz silniki do specjalnych zastosowań lub przeznaczone do pracy w szczególnych warunkach. Należą do nich silniki przeciwwybuchowe, trakcyjne, do pomp, dla przemysłu chemicznego i maszynowego, do pracy na statkach, w kopalniach i w elektrowniach oraz silniki do wielu innych aplikacji w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy silniki zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klienta. Nasze silniki spełniają normy krajowe i międzynarodowe.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa
tel. +48 22 516 20 60
biuro.warszawa@ntn-snr.fr

NTN Polska to oddział firmy NTN – europejskiej gałęzi NTN Corporation, trzeciego wśród największych światowych producentów łożysk. NTN oferuje rozwiązania najwyższej jakości do aplikacji standardowych i precyzyjnych. Dzięki jednej z najszerszych gam produktów na rynku, może sprostać wszelkim wymaganiom. Przykładamy wielką wagę do tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań, poszerzających funkcje łożysk. NTN to partner przyszłości gotowy stawić czoła wszelkim wyzwaniom technologicznym. Działamy na rynku motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym..

Zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi dystrybutorami.

Optibelt Polska Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 11
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. +48 32 261 91 68
fax +48 32 260 42 08
biuro@optibelt.pl

Grupa Arntz OPTIBELT jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości pasów napędowych.

Produkty OPTIBELT są stosowane we wszystkich aplikacjach, w których wymagana jest trwałość i bezkompromisowa jakość:

  • w maszynach przemysłowych,
  • w motoryzacji,
  • w branży rolniczej,
  • w branży AGD.

Firma OPTIBELT jest firmą rodzinną, zatrudniającą ponad 1500 pracowników. Grupa Arntz OPTIBELT posiada siedem zakładów produkcyjnych w pięciu krajach. Siedziba mieści się w Höxter (Nordrhein-Westfalen). Wszystkie zakłady produkcyjne działają według tego samego kodeksu: siedem zakładów, pięć państw – jedna jakość!

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.