Powierzchnie przemysłowe

Colliers Poland Sp. z o.o.
pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
tel. 22 331 78 00
poland@colliers.com

Colliers jest wiodącą firmą doradczą oferującą szeroki wachlarz usług na rynku nieruchomości komercyjnych. Działa w 63 krajach, w których zatrudnia ponad 18 000 specjalistów.

W Polsce firma jest obecna od 1997 roku. Posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w polskim oddziale Colliers tworzy ponad 20 profesjonalistów. Współpracując z naszymi doradcami zyskasz:

  • negocjacje najkorzystniejszych warunków transakcji,
  • doradztwo oraz koordynację całego procesu,
  • opracowanie optymalnego rozwiązania pod względem lokalizacji i kosztów,
  • dostęp do rozległej i aktualnej wiedzy o rynku,
  • raporty rynkowe oraz strategię uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby,
  • poufność i bezpieczeństwo transakcji,
  • pakiet usług komplementarnych dostosowany do Twoich potrzeb, wypracowany przez ekspertów z różnych sektorów.

Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku magazynowego, wyróżnionym licznymi nagrodami przyznanymi na prestiżowych konkursach, takich jak CEEQA, Eurobuild, Outsourcing Stars.

Porozmawiajmy o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.