Systemy IT

Koncept-L S.A.
ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
tel. +48 22 512 79 00
fax +48 22 512 79 01
koncept@koncept-L.pl

Koncept-L S.A. - od ponad 20 lat wiodący na rynku polskim dystrybutor szerokiej gamy urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji produktów.

Oferujemy kompletne innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach Auto ID: od wydruku kodów kreskowych, przez ich odczyt, aż do przetwarzania i przechowywania danych. We współpracy z Partnerami, świadczymy również usługi integracyjne, przeprowadzamy wdrożenia rozwiązań systemowych, wspomagających m.in. procesy logistyczne i produkcyjne.

Jako autoryzowany przedstawiciel uznanych w świecie producentów (Arbor, ARH, Argox, Bixolon, Brother, Cambium Networks, CipherLab, Citizen, Entrust Datacard, Godex, HID, Newland, NiceLabel, Zebra) dedykujemy wielu sektorom gospodarki profesjonalny sprzęt: czytniki i drukarki kodów kreskowych, moduły skanujące OEM, czytniki OCR, terminale danych, komputery przemysłowe/terminale wózkowe, terminale POS, tablety PC, monitory dotykowe, Digital Signage, czytniki i drukarki kart, systemy: ANPR i CCTV, urządzenia do telemetrii, sieci bezprzewodowe (WLAN), systemy: IOT i RFID oraz materiały eksploatacyjne i oprogramowanie.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta, obejmującą: dystrybucję, szkolenia i serwis.

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
+48 12 646 98 00
info@quantum-software.com

www.quantum-software.com

Quantum od ponad 20 lat tworzy systemy informatyczne stosowane w firmach produkcyjnych, w magazynach i w transporcie. W portfolio firmy znajdują się m.in. systemy do zarządzania: produkcją (Qguar MES, Qguar APS), magazynem (Qguar WMS), transportem (Qguar TMS) czy otoczeniem zakładu (Qguar YMS). W obszarze produkcji nasze rozwiązania wspierają planowanie, monitorowanie przebiegu procesów, logistykę produkcji, utrzymanie ruchu, statystyczną kontrolę procesu (SPC) czy raportowanie i analizy.

 

Nasze systemy pracują w 15 krajach świata, w tym na tak wymagających rynkach jak niemiecki, amerykański czy brytyjski. Zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów, co daje gwarancję stabilnej i rzetelnej współpracy.

Działamy kompleksowo, oprócz systemów informatycznych możemy dostarczyć i skonfigurować potrzebny sprzęt (serwery, terminale, skanery), czy zbudować lokalną sieć komputerową (LAN, WLAN). Zapewniamy ponadto potrzebne szkolenia dla pracowników i asystujemy podczas rozpoczęcia pracy z aplikacjami.

Do grona naszych klientów należą między innymi Alupol, Convert Paper, Jacobs Douwe Egberts, Bakoma, Mostva, Tip-Topol czy spółki z grupy Maspex.

SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce dla infrastruktury. Firma dostarcza elastyczne rozwiązania systemów sterowania o otwartej architekturze (M-Bus, Modbus, Profibus, CAN, BACnet, LON, KNX i inne) do zarządzania instalacjami technicznymi obiektów infrastrukturalnych oraz integruje te instalacje z systemami FM, ERP, BI. Oferuje także oprogramowanie przemysłowe do raportowania oraz wizualizacyjne do monitoringu, sterowania i diagnostyki urządzeń, procesów i systemów. W ofercie Sabur znajdują się także systemy zdalnego dostępu serwisowego oraz rozwiązania do optymalizacji zużycia mediów.

Platforma HMI/SCADA Control Maestro zapewnia pełną kontrolę procesów technologicznych, zbierając i udostępniając użytkownikom dane z procesów sterowania i produkcji. Control Maestro współpracuje z urządzeniami i systemami wielu producentów, zapewniając komunikację z platformami nadrzędnymi oraz większością urządzeń automatyki przemysłowej dostępnych na rynku.

Platforma do raportowania Dream Report może pracować jako samodzielne narzędzie połączone bezpośrednio do urządzeń automatyki lub może stanowić uzupełnienie oprogramowania SCADA i systemów przechowujących dane historyczne.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.