Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
+48 12 646 98 00
info@quantum-software.com

www.quantum-software.com

Quantum od ponad 20 lat tworzy systemy informatyczne stosowane w firmach produkcyjnych, w magazynach i w transporcie. W portfolio firmy znajdują się m.in. systemy do zarządzania: produkcją (Qguar MES, Qguar APS), magazynem (Qguar WMS), transportem (Qguar TMS) czy otoczeniem zakładu (Qguar YMS). W obszarze produkcji nasze rozwiązania wspierają planowanie, monitorowanie przebiegu procesów, logistykę produkcji, utrzymanie ruchu, statystyczną kontrolę procesu (SPC) czy raportowanie i analizy.

 

Nasze systemy pracują w 15 krajach świata, w tym na tak wymagających rynkach jak niemiecki, amerykański czy brytyjski. Zatrudniamy ponad 150 wykwalifikowanych specjalistów, co daje gwarancję stabilnej i rzetelnej współpracy.

Działamy kompleksowo, oprócz systemów informatycznych możemy dostarczyć i skonfigurować potrzebny sprzęt (serwery, terminale, skanery), czy zbudować lokalną sieć komputerową (LAN, WLAN). Zapewniamy ponadto potrzebne szkolenia dla pracowników i asystujemy podczas rozpoczęcia pracy z aplikacjami.

Do grona naszych klientów należą między innymi Alupol, Convert Paper, Jacobs Douwe Egberts, Bakoma, Mostva, Tip-Topol czy spółki z grupy Maspex.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.