SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa
tel. +48 22 549 43 53
fax +48 22 549 43 50
sabur@sabur.com.pl

Sabur specjalizuje się w nowoczesnej automatyce dla infrastruktury. Firma dostarcza elastyczne rozwiązania systemów sterowania o otwartej architekturze (M-Bus, Modbus, Profibus, CAN, BACnet, LON, KNX i inne) do zarządzania instalacjami technicznymi obiektów infrastrukturalnych oraz integruje te instalacje z systemami FM, ERP, BI. Oferuje także oprogramowanie przemysłowe do raportowania oraz wizualizacyjne do monitoringu, sterowania i diagnostyki urządzeń, procesów i systemów. W ofercie Sabur znajdują się także systemy zdalnego dostępu serwisowego oraz rozwiązania do optymalizacji zużycia mediów.

Platforma HMI/SCADA Control Maestro zapewnia pełną kontrolę procesów technologicznych, zbierając i udostępniając użytkownikom dane z procesów sterowania i produkcji. Control Maestro współpracuje z urządzeniami i systemami wielu producentów, zapewniając komunikację z platformami nadrzędnymi oraz większością urządzeń automatyki przemysłowej dostępnych na rynku.

Platforma do raportowania Dream Report może pracować jako samodzielne narzędzie połączone bezpośrednio do urządzeń automatyki lub może stanowić uzupełnienie oprogramowania SCADA i systemów przechowujących dane historyczne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.