100 PYTAŃ OD… EDYCJA 2014

 

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest nowa, druga już edycja publikacji cieszącej się dużym zainteresowaniem z Państwa strony - „100 pytań od... Przedstawicieli działów technicznych, utrzymania ruchu i produkcji”. Zachęcamy do lektury!

 

Jest to kolejne wydanie, w ramach którego eksperci współpracujący z redakcją czasopisma Industrial Monitor oraz przedstawiciele dostawców rozwiązań, produktów i usług dedykowanych dla utrzymania ruchu i produkcji bezpośrednio odpowiadają na pytania naszych Czytelników – uczestników rynku zawodowo związanych z utrzymaniem ruchu i produkcją, jak również na pytania wynikające z prowadzonych przez „Industrial Monitor" badań rynkowych.

Najciekawsze i najistotniejsze z docierających do nas pytań oraz udzielone na nie pomocne odpowiedzi zostały podzielone według 9 obszarów tematycznych:

  1. Automatyzacja i robotyzacja
  2. Bezpieczeństwo ludzi, maszyn i procesów produkcyjnych
  3. Diagnostyka maszyn i urządzeń
  4. Gospodarka olejowa i smarownicza
  5. Usługi dla przemysłu i outsourcing w utrzymaniu ruchu
  6. Rozwiązania IT wspierające produkcję i utrzymanie ruchu
  7. Efektywność energetyczna/optymalizacja zużycia mediów w przemyśle
  8. Napędy i sterowanie/urządzenia wykonawcze
  9. Aparatura kontrolno-pomiarowa

 

CZYTAJ BEZPŁATNIE E-PUBLIKACJĘ

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.