Najnowsze wydanie Industrial Monitor 1/2016

Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

edycja 1/2016

 

Automatyzacja i robotyzacja

 

W pierwszym w tym roku wydaniu dwumiesięcznika „Industrial Monitor” skupiliśmy uwagę na tematyce automatyzacji i robotyzacji w zastosowaniach przemysłowych. Piszemy zarówno o dostępnych na polskim rynku technologiach i usługach, jak i prezentujemy wybrane wdrożenia z rodzimego rynku, wraz z podsumowaniem osiągniętych dzięki tym projektom korzyści dla przedsiębiorstw, które zdecydowały się na inwestycje.

Cykl poświęcony metodom tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych w kolejnym wydaniu „Industrial Monitora” wzbogacił się o materiał prezentujący metodologię FOS, czyli poszukiwanie zorientowane na funkcję, która to metoda może być jedną z ciekawych i nieoczywistych dróg rozwiązywania problemów technologicznych w wielu przedsiębiorstwach.

Od tego roku „Industrial Monitor” będzie wydawany w cyklu dwumiesięcznym. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie dla Państwa jeszcze istotniejszym wsparciem w rozwiązywaniu zawodowych problemów i poszerzaniu wiedzy i umiejętności z obszaru produkcji i utrzymania  ruchu.

 

»  Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor  «

 

Zapraszamy do lektury

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.