Co w jesiennym magazynie Industrial Monitor? (edycja Jesień 2020)

Czy wrócimy (wkrótce…) na imprezy branżowe – targi, konferencje? Najbliższe dni i tygodnie pokażą, a wszystko i tak pewnie będzie zależeć od tego, jak w Polsce rozwinie się sytuacja pandemiczna. W każdym razie bardzo chcielibyśmy powrócić już do spotkań „takich jak dawniej”… Dlatego z nadzieją informujemy w sekcji Inspiracje o zaawansowanych przygotowaniach do targów ITM w Poznaniu, które zaplanowano w dniach od 3 do 6 listopada, a także i innych spotkaniach branżowych, które powoli zaczęły wracać na mapę wydarzeń.

Z tej racji, że bezpieczeństwo i efektywność są dziś najistotniejsze, w dziale Innowacje prezentujemy obszerny raport pokazujący techniczne filary nowoczesnej przestrzeni przemysłowej. Bezpieczeństwo i wydajność pracy, nowoczesne podejście do zarządzania danymi, ukierunkowanie na automatyzację procesów odbywających się w fabryce i w magazynie – to wymogi, jakimi kierowaliśmy się, wybierając 16 innowacyjnych rozwiązań przemysłowych. Co istotne, wszystkie opisywane tu rozwiązania mieliśmy okazję osobiście sprawdzić w praktyce działania i – w miarę możliwości – również przetestować.

Natomiast w dziale Idee warto między innymi zajrzeć do analizy eksperckiej zatytułowanej: „Kolejna odsłona audytu energetycznego przedsiębiorstwa”, na przełomie 2020/2021 roku czeka nas bowiem kolejna odsłona konieczności weryfikacji postępu w poprawie efektywności energetycznej od ostatniego audytu. Warto przeczytać, szczególnie jeśli nasuwają się nam pytania, jak przeprowadzić kolejny audyt, aby nie był on jedynie wypełnieniem obowiązku i obciążeniem firmowego budżetu.

 

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja JESIEŃ 2020

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.