Co w nowym wydaniu magazynu Industrial Monitor? (edycja Jesień 2021)

Wiosną „wybraliśmy się” na cyfrową edycję największych targów przemysłowych – Hannover Messe (pisaliśmy o tym obszernie w letnim wydaniu. Tym razem mogliśmy - wreszcie (!) - spotkać się na analogowych targach. Ponad 340 wystawców z Polski i z zagranicy pokazało swoją ofertę podczas tegorocznej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE (odbywały się w Poznaniu od 31 sierpnia do 3 września) i imprez im towarzyszących - takich jak na przykład MODERNLOG. Na to wydarzenie brana przemysłowa czekała ponad dwa lata… O targach, „na gorąco”, piszemy w sekcji INSPIRACJE.

W dziale INTRALOGISTYKA piszemy także o innym istotnym branżowym wydarzeniu. Uroczysta ceremonia (również w tradycyjnej formule) rozdania międzynarodowych nagród intralogistycznych IFOY Award 2021 odbyła się w lipcu w Dortmundzie. Na scenie świętowali twórcy sześciu wybitnych innowacyjnych rozwiązań przemysłowych, które wskazało międzynarodowe jury. Dlaczego te a nie inne rozwiązania? Odpowiedź jest w naszym raporcie.

Mamy również ciekawe studia przypadków. Jak na przykład opis tego, w jaki sposób firma zrealizowano projekt badawczy dotyczący rozwoju funkcjonalności wózków AGV o samodzielne mapowanie przestrzeni obiektów przemysłowych. Rozwiązanie warto poznać, bo upraszcza ono wdrażanie automatyzacji i poszerza możliwości kooperacyjnych robotów kompletacyjnych.

 

Dostęp do e-wydania dla prenumeratorów i zalogowanych użytkowników serwisu

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.