Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

 

 

Od pewnego czasu przemysł nie tylko na świecie, ale i w Polsce otworzył się na szereg dyskusji na temat roli nowych technologii, które będą wyznaczały trendy rozwoju na najbliższe lata. Internet Rzeczy, Przemysł 4.0 czy wirtualna rzeczywistość to tylko wybrane hasła, które coraz śmielej wkraczają w produkcyjną codzienność jako konkretne decyzje modernizacyjne, inwestycyjne i zarządcze. W pierwszym w tym roku numerze „Industrial Monitora” polecamy Państwa uwadze kilka tekstów na ten temat, znajdą je Państwo w dziale Market & Trends.

Dział poświęcony bezpieczeństwu jak zawsze przynosi ekspercki materiał, tym razem skoncentrowany na normach wspierających projektowanie i ocenę układów sterowania związanych z bezpieczeństwem w sektorze maszynowym. Autor w bardzo dociekliwy sposób rozstrzyga szereg wątpliwości, jakie ma użytkownik stojący przed wyborem odpowiedniej normy służącej domniemaniu zgodności części układu sterowania związanej z bezpieczeństwem z wymaganiami dyrektywy maszynowej 2006/42/WE.

Jak zwykle prezentujemy też Państwu obszerny tekst rzeczowo opisujący kilka udanych wdrożeń, tym razem koncentrujący się na modernizacji oświetlenia w obiektach przemysłowych, wzbogacony wnikliwą analizą potrzeb i efektów wdrożeń w konkretnych przedsiębiorstwach.

 >>Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor<<

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.