Co w wiosennym wydaniu „Industrial Monitor” (edycja Q1/2019)

Co takiego wydarzy się już po Przemyśle 4.0 (i co się stanie jeszcze w trakcie...)? To zagadnienie z pewnością zmusza do myślenia. Jest szansa, że przynajmniej część odpowiedzi uzyskamy w czasie Szczytu Pionierów Przemysłu, który odbędzie się w kwietniu w trakcie HANNOVER MESSE 2019. Piszemy o tym w sekcji Industrial Inspiracje.

W dziale Industrial Innowacje opisujemy natomiast nowe trendy na rynku wyspecjalizowanego oświetlenia. To także miejsce na wyniki testów 15 nowatorskich rozwiązań przemysłowych, ze szczególnym wskazaniem na logistykę wewnątrzzakładową. Testowane urządzenia – m.in. wózki przemysłowe, roboty i zautomatyzowane rozwiązania do magazynów i hal fabrycznych – walczą o tytuły najlepszych w prestiżowym międzynarodowym konkursie IFOY Award 2019. Te zmagania w świetny sposób pokazują, jak dziś Przemysłowi 4.0 blisko jest do idei Logistyki 4.0. Wszystkie testy odbywały się na początku marca w tych samych halach, które w kwietniu będą areną Hannover Messe 2019.

Warto również zajrzeć do działu Industrial Inwestycje, opisujemy tam kilka interesujących wdrożeń – na przykład rozbudowany projekt, pełen wyzwań – instalacja linii pakującej dla Cruz Azul. A to tylko niektóre z poruszanych przez nas zagadnień.

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj najnowsze wydanie magazynu „Industrial Monitor”

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.