Co w wiosennym wydaniu „Industrial Monitor”(edycja Wiosna 2020)?

Koronawirus pomieszał szyki niemal wszystkim branżom, w tym także sektorowi przemysłowemu. Zmienił plany, skasował mnóstwo aktywności – zarówno tych biznesowych, jak i prywatnych. W bieżącym wydaniu, przygotowywanym w początkowej fazie epidemii, piszemy o tym jak COVID-19 zmienił branżowe kalendarium. Dość powiedzieć, że na 2021 rok zostały przeniesione targi Hannover Messe, co zdarzyło się po raz pierwszy w ciągu 73-letniej historii tej imprezy. A z czerwca na listopad przesunięto targi ITM Industry Europe w Poznaniu.

W sekcji specjalnej Almanach Industrial Monitor przedstawiamy zaktualizowaną edycję naszego przewodnika. Publikacja (która ma także swoją wersję online) podzielona jest na obszary branżowe. Dzięki temu użytkownicy szukający wyspecjalizowanego produktu lub usługi mogą szybko znaleźć nie tylko niezbędne dane kontaktowe, ale i opisy firm.

Polecam też teksty z działu industrial Innowacje. Szczególnie zaś materiał opisujący wyniki testów 16 nowatorskich rozwiązań przemysłowych, ze szczególnym wskazaniem na logistykę wewnątrzzakładową. Testowane urządzenia – m.in. wózki przemysłowe, roboty i zautomatyzowane rozwiązania do magazynów i hal fabrycznych – walczą o tytuły najlepszych w prestiżowym międzynarodowym konkursie IFOY Award 2020. Te zmagania udowadniają, jak blisko jest dziś Przemysłowi 4.0 do idei Logistyki 4.0. Wszystkie testy odbywały się w połowie lutego, w tych samych halach targowych, które w kwietniu miały być areną Hannover Messe.

 

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja Wiosna 2020

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.