Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

 

Vademecum Industrial Monitor 2016

 

Oddajemy w Państwa ręce kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor”, w którym sporo uwagi poświęcamy funkcjonalności systemów informatycznych w procesach przemysłowych. Na przykładzie przedsiębiorstw m.in. z sektora energetyki cieplnej, usług komunalnych czy przetwórstwa tworzyw sztucznych omawiamy wdrożenie i zastosowanie w poszczególnych obszarach systemów klasy MES, SCADA i innych dedykowanych rozwiązań wspierających pozyskiwanie danych i ich archiwizację, a także wizualizację i sterowanie procesami. Podpowiadamy również, jak wspomniane rozwiązania wpływają na bezpieczeństwo infrastruktury i pracowników.

W dziale poświęconym rozwojowi kompetencji menedżerskich specjalistów odpowiedzialnych za strategie produkcyjne i prowadzenie gospodarki remontowej zachęcamy do inwestycji w niezawodność systemów technicznych. To działania, które zwracają się z nawiązką, wpływając na zwiększanie dostępności technicznej instalacji produkcyjnych, obniżanie kosztów utrzymania technicznego czy wydłużenie cyklu życia obiektów technicznych.

W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika znajdą Państwo również tematyczną publikację „Vademecum Industrial Monitor”. To specjalistyczny przewodnik ułatwiający poszukiwanie sprawdzonych rozwiązań i najlepszych strategii w obszarach, za które odpowiada każdy dział techniczny i dział produkcji, do wykorzystania od ręki w codziennych decyzjach zarządczych. Tegoroczną publikacją „Vademecum…” otwieramy autorski cykl, który systematycznie, z roku na rok, będzie wzbogacany o kolejne cenne wskazówki i fachowe porady naszych ekspertów. Nie prezentujemy jedynie słusznych rozwiązań, ale inspirujemy do poszukiwania własnych strategii zarządzania, wskazujemy kierunki działania i pokazujemy dobre praktyki.

 

>>Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor<<

 

Zapraszamy do lektury

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.