Co w letnim wydaniu magazynu „Industrial Monitor” (edycja LATO 2020)?

Zazwyczaj w letnim numerze sporo pisaliśmy o wydarzeniach istotnych dla branży (przede wszystkim o targach, konferencjach, eventach branżowych). Niestety - teraz tego typu spotkań jest bardzo niewiele, a jeśli są to w cieniu pandemii koronawirusa. Ale… to nie znaczy jednak, że nie ma iskierki nadziei. Jest. Targi Hannover Messe dopiero mają się odbyć wiosną 2021 roku, ale być może jeszcze tegorocznej jesieni przynajmniej część krajowych poprzesuwanych wydarzeń będzie mogło się odbyć. Takich jak chociażby targi ITM 2020 w Poznaniu, które są zaplanowane na listopad.

Sytuacja w światowej gospodarce nie jest łatwa, to wiemy, ale z pewnością nie ma mowy o stagnacji - przynajmniej w dziedzinie innowacyjności przemysłowej. Szukacie Państwo dowodów? To zerknijcie na kolejne strony, a szczególnie do działu Industrial Inspiracje. W tej sekcji opisujemy między innymi 7 zwycięskich rozwiązań dla Przemysłu i Logistyki 4.0. W tym roku nie było możliwości zorganizowania uroczystej gali, a cała ceremonia odbyła się… przed ekranami komputerów, telefonów i tabletów, a więc według zasad „nowej normalności”. Publikujemy wyniki prestiżowego konkursu IFOY Award 2020 i opisujemy zwycięskie rozwiązania.

Polecam też rozbudowany dział Industrial Inwestycje. Sporo w nim tekstów o nowych projektach, inicjatywach i wdrożeniach. O efektywności i pomysłowości ludzi z branży przemysłowej. Co prawda świat na jakiś czas się zatrzymał, ale powoli trzeba go wprawiać w ruch i następnie utrzymać go w tej pozytywnej energii jak najdłużej.

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja LATO 2020

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.