Kolejny numer dwumiesięcznika „Industrial Monitor” już na rynku

Industrial Monitor Almanach 2016

 

W nowym wydaniu dwumiesięcznika „Industrial Monitor” jako temat przewodni wybraliśmy układy napędowe w przemyśle. Państwa uwagę chcemy skierować w stronę możliwych zastosowań napędów modułowych z zaimplementowanymi funkcjami dodatkowymi, np. funkcjami bezpieczeństwa. Przyglądamy się również falownikom dedykowanym i energooszczędnym, wykorzystywanym m.in. w układach dźwigowych, oraz możliwościom modernizacji napędów w wybranych zastosowaniach.

 

W dziale poświęconym bezpieczeństwu pokazujemy, jak przeprowadzić wewnętrzny audyt bezpieczeństwa obiektu technicznego, jak stworzyć odpowiednie procedury kontroli, opracować wymagane raporty i zbudować układ kompetencji w przedsiębiorstwie.

 

Trzecie w tym roku wydanie dwumiesięcznika wzbogacone zostało o narzędziową publikację, która od kilku lat trafia w Państwa ręce jako wsparcie w wyborze kontrahentów i współpracowników. „Industrial Monitor Almanach 2016” został tak zaktualizowany, aby dostarczał Państwu informacje sprawdzone i podane w przejrzystym układzie. Szczegółowe dane kontaktowe i czytelne wizytówki zaoszczędzą Państwa czas poświęcany na poszukiwanie godnych zaufania dostawców i ekspertów branżowych. To z pewnością obowiązkowa publikacja dla każdego szefa produkcji i menedżera działu technicznego, którą opłaca się mieć w zasięgu ręki.

 

>>Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor<<

 

Zapraszamy do lektury

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.