Co w jesiennym wydaniu „Industrial Monitor” (edycja Q3/2019)?

Tym razem sporo piszemy o trendach i o wydarzeniach istotnych dla branży (przede wszystkim targach, konferencjach, eventach). W sekcji Industrial Inspiracje podsumowujemy między innymi targi ITM 2019. To były cztery bardzo intensywne dni, w czasie których goście, którzy przybyli do Poznania, mogli w jednym miejscu – na terenach MTP – zapoznać się z praktyczną stroną realizacji idei Przemysłu 4.0. Ekspozycja nowoczesnych maszyn, robotów i specjalistycznych urządzeń przyciągnęła do Poznania 18 573 zwiedzających.

Warto przy tym zauważyć, jak mocno w tym roku była w stolicy Wielkopolski reprezentowana sfera intralogistyki (wydarzenie Modernlog). To kolejny przykład na to, że coraz bardziej zaciera się faktyczna granica istniejąca kiedyś pomiędzy fabryką a magazynem (tu można byłoby dodać: i logistyką produktów, związaną z rozwojem przez firmy sprzedaży e-commerce). To przykład na to, jak istotna jest coraz lepsza kooperacja pomiędzy tymi obszarami działań biznesowych.

W tym duchu polecam też materiał opisujący start kolejnej edycji bardzo prestiżowego, międzynarodowego konkursu – IFOY Award 2020. Patronujemy i współtworzymy ten konkurs od jego pierwszej edycji. I tym razem o tytuły najlepszych wśród najlepszych walczyć będą najbardziej innowacyjne rozwiązania z zakresu intralogistyki i nowoczesnych rozwiązań przemysłowych. Takie, które w praktyce realizują ideę Fabryki i Magazynu 4.0.

Zapraszamy do lektury

Kliknij i czytaj wydanie Industrial Monitor - edycja Jesień 2019

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.